Film kasımda vizyonda

Futbol yorumcuları Sinan Engin, Ahmet Çakar, Rasim Ozan Kütahyalı, Abdülkerim Durmaz ve Ertem Şener, oyuncu oldu. Tatile çıkan ‘Beyaz Futbol’ ekibinin maceralarını anlatan ‘Adam mısın!’ adlı film kasımda vizyona girecek.

375167-jpg-c_215_290_x-f_jpg-q_x-xxyxxFilmin hareketli sahnelerinden birinde, Ahmet Çakar ‘Mario’, Sinan Engin ‘samuray’, Rasim Ozan Kütahyalı ‘vampir’, Abdülkerim Durmaz ‘Azrail’, Ertem Şener ise ‘sünnet çocuğu’ olarak izleyici karşısına çıkacak.

adam-misin-filmi-1687803Senaryosunu Cihat Zembat ve Volkan Serdar Yıldız’ın yazdığı, yapımcılığını Cihat Zembat ve Suat Küçükaydın’ın yaptığı, yönetmenliğini Emir Khalilzadeh’in üstlendiği Filmhane imzalı film, 18 Kasım’da sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

page_rasim-ozan-kutahyalidan-serdar-ortac-taklidi_894990832FİLMİN KONUSU

Televizyon ve futbol takipçilerinin yakından tanıdığı futbol yorumcuları Ahmet Çakar, Sinan Engin, Rasim Ozan Kütahyalı, Abdülkerim Durmaz ve Ertem Şener,’i beyazcamdan beyazperdeye transfer eden filmde ‘Beyaz Futbol’ ekibi bir sponsor tarafından organize edilen bir tatile hep beraber çıkıyorlar. Fakat kafa dinleyip eğlenmeyi planladıkları bu tatilde başlarına hiç beklenmedik, komik olaylar gelecektir. Yapımcılığını Filmhane’nin üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda ise Emir Khalilzadeh oturuyor. Senaryosu Cihat Zembat ve Olkan Serdar Yıldız’a ait olan Adam Mısın! filminin oyuncu kadrosunda ayrıca Ceyhun Yılmaz, Serdar Ortaç, Nagehan Alçı gibi isimler de yer alıyor.

Önceki İçerikSergen Yalçın’dan Fatih Terim eleştirisi: Futbol direktörlüğü diye bir makam yok!
Sonraki İçerikFenerbahçe taraftarı “Sarı Lacivert Kanım, İyilik İçin Varım” diyerek Kızılay’a koşacak!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz