Trabzonspor Fenerbahçe maçı sonrası karşılaşmayı değerlendiren eski hakem ve futbol yorumcusu Ahmet Çakar, Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman’a çok sert ifadelerle eleştirilerde bulundu.

Eski hakem Ahmet Çakar, Trabzonspor – Fenerbahçe maçının ardından Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman ile ilgili ağır yorumlarda bulundu.

İşte Ahmet Çakar’ın maç sonrası değerlendirmeleri.

‘Bu Aykut Kocaman denen sözde antrenör, sözde teknik direktör futbol sekreteri, İsmail Köybaşı ve Hasan Ali Kaldırım’ı sahaya koyuyor, kulübede ise Valbuena ve Soldado var. Sen hoca falan değilsin, Fenerbahçe düşmanısın. Sen kıskançsın, sen çekemiyorsun, sen nasıl Valbuena’yı bu şekilde eleştirirsin.

Alex efsanesini söndüren sensin. Aykut Kocaman’ı milli takım hocası yapın, Cenk Tosun, Burak Yılmaz’ı falan çağırmaz. Bu isimleri çağırmama nedeni futbolla ilgili olmaz çocuklukta yaşadığı bir takım rahatsızlıklar, kompleksler nedeniyle yıldız oyuncuları oynatmıyor.

Aykut Kocaman Veliefendi’de yarışlara hazırlansın, en asil atı koşturmaz eşek at ile yarış kazanmaya çalışır. At antrenörleri seyisleri sakın yabana atmayın, zor bir iştir her zaman için. Atların her şeyiyle ilgilenirler, ne yedi, ne içti, nasıl koştu hepsine bakarlar.

Ahmet Çakar’dan Aykut Kocaman’a: ‘Hoca değil, seyissin!’

Buradan Aykut Kocaman’a geliyorum, sen teknik direktör değil, sen futbol sekreteri falan değilsin sen seyissin! Eski başkan Dursun Özbek’e Rasim Ozan Kütahyalı’ya penguen dediğinde Ertem Şener gülmüştü, şimdi Aykut Kocaman’a seyis dedim diye Ertem Şener müdahale ediyor, rahatsız oluyor

Aykut Kocaman, yıllar önce çok önemli bir dünya yıldızı bir oyuncu geldi, adı Hleb. Bu aykut Kocaman yine bu ismi de oynatmadı. Ruhi bir sıkıntı ve tramvaya bağlı bir kıskançlık yaşıyor diyebiliriz.

Fatih Terim yıldız oyuncuları yıllarca idare etmiştir, Şenol Güneş de aynı şeyi yapmıştır. Ama Aykut Kocaman yapmıyor.’

DURMAZ DA ELEŞTİRDİ

Program yorumcusu Abdulkerim Durmaz da Kocaman’a sert eleştirilerde bulundu:

“Bak kardeşim (Aykut Kocaman), kendine bir futbol dünyası çizmişsin, öyle bir futbol dünyası yok, kendine gel. Eğer çok koşulara meraklıysa bak Veliefendi’de yarış atları var, git at yarışı antrenörlüğü yap.”

“Valbuena ile aynı mevkide oynayıp 0 gol, 0 asistle oynayan adamı tercih ediyorsan bunun izahı yoktur Aykut. Koşu mesafeleriyle filan kafayı yemişsin.”

“Türkiye’de toplam en az 40 milyon taraftar yok mudur? 40 milyonu da Valbuena’nın oynaması gerektiğini düşünüyor. Bunların hiçbiri bilmiyor, Aykut biliyor! Aykut, asıl bu futbolu sen bilmiyorsun.”

“Bu arkadaşı (Aykut Kocaman) basında hafif eleştiren bazı arkadaşlar (Rıdvan Dilmen) var. Çoğu eski futbolcu olduğu için ‘Ya evet Aykut yanlış yapıyor ama hocaya da saygı duymak lazım’ filan diyorlar. Bırakın lan bu işleri.”

“Aykut Kocaman futboldan anlamıyor filan değil, anlıyor. Aykut Kocaman narsist bir adam. Aykut Kocaman’ın ruhsal problemleri var. Bak çok açık söylüyorum.”

Önceki İçerikGollerCepte’de en çok Burak Yılmaz’ın  golü izlendi
Sonraki İçerikGüntekin Onay’dan Vagner Love uyarısı: Bedelini pahalı öderler!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz