Beyaz TV’de yayınlanan Beyaz Futbol programının yorumcularından Gökmen Özdenak’la ilgili flaş bir gelişme yaşandı. Programın yorumcularından Ahmet Çakar, sosyal medya hesabından paylaştığı mesajla Gökmen Özdenak’ın sağlık sorunları nedeniyle Beyaz Futbol’dan ayrıldığını açıkladı.

Ahmet Çakar’ın mesajı şöyle:

“Sevgili Gökmen Özdenak sağlık nedeniyle Beyaz futboldan ayrıldı.Kendisine teşekkür ediyor acil şifalar diliyorum.”

Özdenak: Burada bari kıvırmayın

Ayrılık haberi sonrası Galatasaray muhabiri Süleyman Rodop’tan da bri paylaşım geldi.  Rodop, Gökmen Özdenak’la konuştuğunu belirterek Özdenak’ın “Hiçbir sağlık sorunum yok. Kardeşim madem bir şey yapıyorsunuz burada bari kıvırmayın. O programda en sağlıklı kişi benim” dediğini aktardı.

Özdenak; Rasim Ozan Kütahyalı’nın Boşnaklara hakaret etmesi ve kanaldan gönderilmesinin ardından programa dahil olmuştu. Özdenak ve Çakar programda sık sık karşı karşıya gelerek sert tartışmalara giriyordu.

Şener: Bütün gece düşündüm!

Beyaz TV Spor Yayınları Koordinatörü ve Beyaz Futbol programının moderatörü Ertem Şener ise sosyal medyadan ilginç bir paylaşım yaptı:

“Babam, beni geren ve düşüren herhangi bir şeyle her karşılaştığımda, sakin ol, bekle, üzerine düşün, bir gece geçir öyle hareket et der. BÜTÜN GECE DÜŞÜNDÜM !!!”

 

Önceki İçerikKatar 2022 oylaması Platini’nin peşini bırakmıyor! Ünlü futbol adamı gözaltına alındı
Sonraki İçerikYüksel Altuğ’dan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’a şok eleştiri: Saçma sapan iki transferden ya da mankenlere harcadığın paradan küçük bir fon ayırsan BJK TV kurtulurdu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz