Milliyet gazetesi yazarı Bilal Meşe, geçtiğimiz hafta babasını kaybeden Habertürk gazetesi spor müdürü Halil Özer’in babası Ceyhun Özer’i yazdı:

Güle güle Ceyhun baba

Halil Özer, Gürcan Bilgiç, bir dönemler omuz omuza çalıştığım Milliyet’teki takım arkadaşımdır, dostumdur. Üç büyüklerin yıllarca peşine takıldık birlikte… Kah atlattık, kah  atlatıldık. Gürcan kardeşim Sabah grubunda yazar, Halil Özer ise Habertürk’te spor müdürü… Yollarımız ayrıldı, ama aynı heyecanı hâlâ içimizde yaşıyoruz, yazar da olsak, muhabirlik heyecanı içimize işlemiş, paçalarımıza yapışmış.
Halil Özer’in babası Ceyhun Özer’i geçtiğimiz hafta kaybettik, çok üzüldüm. Ceyhun baba sürekli beni arar, futbol üzerine sohbet ederdik. Onun Fenerbahçe sevdasını yakinen bilenlerdenim. Fenerbahçe ve futbol, Ceyhun ağabeyimin yaşam biçimiydi. Kazayla Fenerbahçe yenilmesin ya da ona bir haksızlık yapılmasın; müthiş, mantıklı kurduğu cümlelerle bize hep yol göstermiştir. Tam bir İstanbul beyefendisiydi Ceyhun baba. Mekanın cennet olsun. Işıklar içinde uyu Ceyhun baba…
Manevi oğulların Gürcan ve ben, seni hiç ama hiç unutmayacağız.

HALİL ÖZER TEŞEKKÜR ETTİ

Meşe’nin bu yazısı üzerine Halil Özer, instagram hesabından teşekkür mesajı yayınladı:

“Kalemine ve yüreğine sağlık Bilal abi #bilalmeşe#milliyet Beni çok duygulandırdın. Ceyhun baba seni Gürcan’ı ve #Vedatdanacı’yı hiç bizlerden ayırmazdı. 🙏🙏🙏👍”

Önceki İçerikMurat Bardakçı’nın iddiasına Galatasaray’dan Fenerbahçeli kanıt geldi: İmza sahte olamaz!
Sonraki İçerikAtilla Türker, Negredo transferinin peşini bırakmıyor: Orman, Negredo ve acı gerçekler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz