Aybars Hünalp, teniste şampiyon olan federasyon başkanının kızını yazdı:

EMİN MÜFTÜOĞLU’NUN KIZI TENİSTE FRANSA’DA ŞAMPİYON OLDU

Tenisseverlerin gözdesi Cote d’Azur’daki Mouratoglou Akademisinde düzenlenen turnuvada Bisiklet Federasyonu Başkanı Emin Müftüoğlu’nun kızı Ayşe Ada Müftüoğlu rakiplerini bir bir yenerek u-12 kategorisinde bugün şampiyon oldu.

Avrupa’nın en iyisi olarak bilinen akademide geleceğin şampiyonları yetişiyor. Dubai’de de kampüsü olan akademide 12 hektarlık son teknolojiyle donatılan tesisi Patrick Mouratoglou muhteşem organize etmiş.

Yılın 320 günü tenisçilere eğitim veren akademide düzenlenen turnuvada 11 yaşındaki Ayşe Ada Müftüoğlu,12 yaşındaki Amerikalı rakibi Christie Chan’ı 4/1 ve 4/2 lik setlerle mağlup etti.

Bisiklet Federasyonu Başkanı Emin Müftüoğlu’nu yakından tanırım.Müftüoğlu, Alanya ve Antalya’da her türlü sporun yapılması ve yayılması için kendisini parçalayan birisi.

MHK Başkanlığı da yapan kardeşi Kuddusi Müftüoğlu da dahil olmak üzere bölgeden pek çok hakemin yetişmesinde de Emin başkanın rolü yadsınamaz. Emin başkan geçtiğimiz yıllarda yanımda Tenis Federasyonu Başkanı Cengiz Durmuş ile kızı Ayşe Ada için fikir alışverişinde bulunuyordu.Şimdi o Ayşe Ada büyüdü ve kategorisinde şampiyon oldu.

Darısı nice şampiyonluklara inşallah diyerek alkışlarımızı Müftüoğlu ailesine gönderiyoruz.

Önceki İçerikFenerbahçe’nin yeni yol haritası… Recep Güngör yazdı
Sonraki İçerikYücespor yeni tesislerine kavuşuyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz