Bu adamla uğraşılmaz!

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, görevinden istifa etti. TFF, resmi sitesinden yaptığı açıklamayla Nihat Özdemir’in istifa ettiğini ve Servet Yardımcı’nın vekâleten başkanlık yapacağını açıkladı.

İstifasıyla ilgili olarak Posta’ya konuşan Nihat Özdemir, “Geldiğim günden beri yıpratıldım. Adeta yıldım. İnanın bu adamlarla asla uğraşılmaz. Ben de bugüne kadar iyi dayandım. 13 hakemle ilgili alınan kararın Tahkim Kurulu’ndan dönmesi de istifa kararımda asla ve asla etkili olmadı.” dedi.

‘GÖKSEL GÜMÜŞDAĞ İSTİFA SÜRECİNDE ETKEN OLMUŞTUR’

Nihat Özdemir, “Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ istifa sürecinde etken olmuştur. İstediğini yapmadım. Birçok yerde Fenerbahçe ve Galatasaray’ın istifamda rol oynadığı yazılsa da bunun aslı astarı yok.” ifadelerini kullandı.

‘ANLIK DEĞİLDİ’

İstifa kararını anlatan Özdemir “Bu anlık bir olay değildi. Uzun süredir kafamda şekillenen kararı uygulamaya koydum. Geçen hafta katıldığım UEFA görüşmelerinde bu konuyu kendi kendime açtım ve sonunda kararımı verdim.”

‘YAYIN İHALESİNDE İŞLER YOLUNDA GİTMEDİ’

Yayın ihalesi konusunda konuşan Özdemir “Maalesef yayın ihalesini gerçekleştiremedik. Katar’da yaptığımız son toplatında da işler iyi gitmedi. Bunu tüm samimiyetimle söyleyebilirim. Her şeyin hayırlısı olsun, şimdi hayatımda yeni bir dönem başlıyor.” dedi.

Önceki İçerikUilenberg’ten zehir zemberek veda mektubu: Hayatımda hiç böyle bir şey görmedim!
Sonraki İçerikSinan Vardar’dan Başakşehir’in şampiyonluğu için şaibe iması! Vardar: Göksel Gümüşdağ kulübü 6 milyon dolara nasıl aldı, o stadı nasıl yaptırdı? Bize bir açıklasın

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz