Galatasaray’da her ikisinin de gitmesi ile sonuçlanan Burak Elmas- Fatih Terim kavgasında bugün ilginç bir süreç yaşandı. 11 Haziran’da koltuğu yeni başkana bırakacak olan Burak Elmas, Vole yayınına katıldı ve ilginç açıklamalar yaptı.
“Enkaz bıraktı diyen ahlaksızdır. Enkaz bırakmadığımız gibi çok ciddi bir yol haritası bıraktık.” diyen Elmas, Terim’e yönelik de sert mesajlar verdi:
“Başkanlığı Fatih Terim sayesinde kazandığımı düşünenler var. Sanırım Fatih hoca da buna inanıyor. Çünkü ayrılıktan sonra arkadaşım vasıtasıyla bana. ‘Başkanı ben getirdim, ben götüreceğim’ diye bir mesaj yolladı. Aynı kişi üzerinden hayırlı olsun mesajı gönderdim.”
“Fatih Terim’in ayrılığı sadece saha içi sonuçlarıyla alakalı değildi. Fatih Terim’e karşı olan duygularım kırgınlıktan kızgınlığa dönmüş durumda. Galatasaray adına kızgınım.”
Elmas’ın bu açıklamalarından kısa bir süre sonra yayına giren Spor Gecesi Youtube programında Gökhan Dinç’ten ilginç iddialar geldi.
Terim’le konuştuğunu söyleyen Gökhan Dinç,
“Fatih Hoca dedi ki ‘En büyük pişmanlığım ne biliyor musun Gökhan Dinç? Veli toplantısı’ dedi. İlk anlamadım. Sonra Saniye Elmas’ın tweetleri Faruk Süren’in söylemlerini anladım.” sözlerini aktardı.
Dinç, Fatih Terim’in şu sözlerini de takipçilerine duyurdu:
“Benim derdim kişisel değil… Aysal, Cengiz, Elmas değil! Beni yalnız bıraktılar! Pandemi sürecinde yalnız bırakıldım. Galatasaray’ın haklarını savunurken yalnız bırakıldım! Benim derdim Galatasaray’ın haklarını savunmak!”
“Ya ibra olmak, ibrasızlık için çalışmak bu nedir? Ben sadece kulübün bir üyesiyim. Ben birisi için çalışsam sadece idari ibrasızlık çıkmazdı.”

Önceki İçerikKadınlar Futbol Ligi’nde diğer finalist Karagümrük oldu
Sonraki İçerikTSYD Urla Olimpik Havuzu açıldı. Oğuz Tongsir: İzmir’e yatırımlarımız bitmedi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz