Galatasaray eski yöneticilerinden Burak Elmas ve TRT SPOR Yorumcusu Ferudun Niğdelioğlu twitter’da birbirine girdi…. Galatasaray Eski Başkanı Faruk Süren’in damadı da olan Burak Elmas; TRT SPOR’da katıldığı programda Galatasaray’ın şampiyonluklarının şaibeli olduğunu belirten Ferudun Niğdelioğlu’na “Terbiyesiz” dedi….
İşte o tweetler
Burak Elmas
“Eskiden devlet televizyonunda yorumcu olmanın bir ağırlığı vardı. Belli kurumsal değerler çerçevesinde her ağzına geleni söyleyemezdin. Şimdi devlet kanunu ile kurulmuş federasyon tarafından organize edilen ve alın teri ile kazanılmış kupalara laf uzatanlar yorumcu @FrdNigdelioglu”
Ferudun Nigdelioglu
“Eskiden kulüplerde yönetici olmanın da bir ağırlığı vardı. Her ağzına geleni söylemezdi. Gazetecilerden beklentilerinizi biz de yoneticilerden bekliyoruz aynı şekilde… Ben sadece birilerini mutlu edecek yorumlar yapmak zorunda değilim. Gazeteciliğin ne olduğunu 34 senem anlatır”
Burak Elmas
“Hukuken ispatı edemeyeceğiniz iddalar ile koca camiaları devlet televizyonunda karalamaya çalışmak tek kelime ile terbiyesizliktir. Belgeniz varsa mahkemeye götürün herkes görsün. Öyle geniş geniş sallamak devlet televizyonunda olmaz. Gidip kendi youtube kanalınızı açın”
Ferudun Nigdelioglu
“Devlet televizyonunda yalan mı söyleyeceğim? Terbiyezlik sözü kişinin kendini bağlar.. Abdurrahim Albayrak’ın elinde olduğunu iddia ettiği VAR kayıtlarını isteyin bence. Delil budur.. şaibeyi camiaya, ya da takıma değil kişilerin yaptıklarına ve söylemlerine ifade ettim izleyin!”
YUSUF GÜNAY: TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ
Sosyal medyada yaşanan bu atışma sonrası Galatasaray camiasından çok sayıda kişi Elmas’a destek mesajları attı. Galatasaray yöneticisi Yusuf Günay da “Bu deli saçması sözleri sarf eden zat hukuk önünde hesap verecek. Bu konunun sonuna kadar takipçisi olacağız!!” mesajını paylaştı.
Önceki İçerikYusuf Günay: Taraftarı lider, kadrosu lider, yönetimi lider. Kupaların gelmesi doğal. Şimdi yeni hedef: 23
Sonraki İçerikPsikolog Niyazi Tokem’e Burhaniye Özel Sporcular Spor Kulübü’nden sürpriz ziyaret

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz