Cavit Çağlar’dan flaş karar! Olay Gazetesi kapanıyor!

Olay Gazetesi’nin tüm birimlerinin kapanacağı öğrenildi. Gazetenin kapanma gerekçesi olarak; kağıt gazetelerin ömrünü tamamlaması ve ekonomik sıkıntıların olduğu öne sürülüyor…

Cavit Çağlar'dan flaş karar! Olay Gazetesi kapanıyor!

Bünyesinde Olay Gazetesi, Olay Televizyonu, OLAY FM ve olay.com.tr ile magazin ve kültür dergilerini barındıran Olay Medya, 30 Eylül 2019 tarihi itibariyle radikal bir kararı hayata geçiriyor.

İddialara göre, Olay Medya’nın sahibi Cavit Çağlar, İstanbul’da Olay Medya İcra Kurulu Başkanı Mehmet Ali İnan ile Yayın Kurulu Başkanları Engin Özpınar ve İsmail Öztat’ın katıldığı bir toplantı yaptı.

Toplantıda mevcut ekonomik ortamda medyanın içinde bulunduğu durum ele alındı. Çağlar, toplantıda Olay Medya’yı birlikte kurduğu üst düzey yöneticilerine kapatma kararını iletti.

Çağlar’ın gelinen noktadan dolayı son derece üzgün olduğu, ancak “Maaş ödeyemeyen patron olmaktansa kapatırım” dediği iddia edildi.

1987’DE KURULMUŞTU

Olay gazetesi, 26 Ekim 1987 tarihinde kuruldu. “Türkiye’nin en büyük şehir gazetesi” sloganıyla yayın yapıyordu. 90’lı yıllarda OLAY FM ve Olay TV’nin de açılmasıyla medya grubuna dönüştü.

Önceki İçerikAhmet Hakan, Ali Koç- Fatih Terim atışmasını yazdı: Ali Koç’un Terim karşısındaki tek şansı yeniyetme zıpır gençler
Sonraki İçerikBoluspor Futbol Takımı’nın forma göğüs sponsoru Eminevim oldu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz