BUSE TERİM BAHÇEKAPILI’NIN AŞK HİKAYESİ

BT Moda kurucusu ve Influencer Buse Terim Bahçekapılı Sevgililer Günü için MAG sorularını yanıtladı.

“ Aşk benim için, her geçen gün üzerine koyarak biriktirdiğim hiç eskimeyen varlığım diyebilirim”

 “Sevgililer Günü’nde aldığım en güzel hediye eşimin yazdığı notlar”

BT Moda kurucusu ve Influencer Buse Terim Bahçekapılı eşi Volkan Bahçekapılı ile aşk hikayelerini MAG okurları ile paylaştı. 

Aşkın her gün kendisine şükrettirdiğini belirten Buse Terim Bahçekapılı, Sevgililer Günü için aldığı en özel hediyenin eşinin kendisine yazdığın notlar olduğunu belirtti. Tüm özel günleri sevdiğini de paylaşan Buse Terim Bahçekapılı: “ Ben tüm özel günleri seviyorum. Sevdiklerime onları ne kadar çok sevdiğini söylemek, hatırlamak için bahane olarak görüyorum. Üstelik çok güzel bir bahane” dedi. Evlilik teklifi aldığı Como’yu en romantik şehir olarak tanımlayan ünlü Influencer, “Geçirdiğim en romantik aşk yolculuğu Como seyahatimizdi” diye konuştu.

Çekici güzelliği ile başarıdan başarıya imza atan Yasemin Kay Allen’in kapak yıldızı olduğu MAG Şubat,  dopdolu içeriği, Sevgililer Günü özel dosyası, röportajları ve yazarları ile www.magdergi.com.tr , Turkcell Dergilik, Google Play, Apple Store, Issue, Türk Telekom’da online olarak okurlarıyla buluşuyor. Keyifli içeriğimizi ve gündeme dair gelişmeleri @magdergi Instagram hesabından takip edebilirsiniz. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here