Busenaz Sürmeneli’nin altın madalyayı kazandıktan sonra antrenörü Cahit Süme ile birlikte verdiği röportaj sosyal medyada tartışmaya yol açtı.

Röportaj sırasında altın madalyayı kendi boynuna takan antrenör Cahit Süme’ye gelen eleştirilere tepki gösteren Milli Boksör Busenaz Sürmeneli, “Burada yazılanları hayretle okudum gerçekten lütfen sakin olun, çok çirkin ifadeler var maalesef… Hocamın madalyayı elimden zorla alıp boynuna taktığını mı düşünüyorsunuz? Yapmayın gerçekten. 13 yılda beni büyük emeklerle yetiştiren bu büyük tecrübeye biraz saygı.” paylaşımını yaptı.

KEREM BURSİN TWEET’İNİ SİLDİ

Yapılan eleştirilere katılan oyuncu Kerem Bursin’e de cevap veren Busenaz Sürmeneli, “Kerem abi selamlar, madalya benim boynumdaydı zaten törenden sonra bana yıllarını vermiş beni buralara getirmiş hocamın boynuna taktım, sevincimi paylaştım kader arkadaşımla. Burada ne demek istediğinizi anlamadım pek? Hocamın madalyamı elimden zorla mı aldığını düşündünüz?” dedi.

Bu paylaşımın ardından oyuncu Kerem Bursin de Busenaz’a yanıt vererek daha önce yaptığı paylaşımı sildi.

Önceki İçerikGiresunspor-Fenerbahçe maçı Pazartesi 20.00’de D-SMART ve D-SMART GO’da
Sonraki İçerikTGRT Haber’de Stüdyoda Futbol ekibi değişti. Kanal; Gökhan Dinç, Haluk Yürekli ve Ferudun Niğdelioğlu’nu transfer etti

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz