Çaykur Rizespor’da başkan Tahir Kıran, basın mensuplarının karşısına geçti. Kıran, Oğulcan Çağlayan transferiyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Tahir Kıran’ın açıklamalarından önemli satır başları şu şekilde:

Biz herkese dost elini uzattık. Biz kimseyle savaşmak istemediğimizi söyledik. Fakat hakkımız yenmek istendiğinde de savaştan kaçmayız. Buna cesaretimiz de yüreğimiz de var. Rizespor’un hakkını kimseye yedirmem. Bu kadar basit.

“Rezan Epözdemir tamamen şov yapıyor”

Oğulcan Çağlayan, Rizespor’u yüz üstü bırakarak çekip gitti. Biz bahane üretmeden çözümün anahtarı olacağımızı söyledik. Hep çözümden yana olduk. Galatasaray Kulübü’nün şu ana kadar Tahkim Kurulu için yaptığı hiçbir şikayet yok. Paramızı ödememek için yalandan demeçler veriliyor. Bu, Galatasaray’ı yönetenlere yakışmıyor. Galatasaray’ın hukuktan sorumlu yöneticisi Rezan Epözdemir tamamen şov yapıyor.

“Burak Elmas’ı 4 kez aradım ama kendisiyle görüşemedim”

Ben Sayın Burak Elmas’ı 4 kez aradım ama kendisiyle görüşemedim. Ertesi gün lütfedip beni aradı ama konuşacak bir şey olmadığı için bu kez de ben telefonunu açmadım. Ardından bana mesajlar attı, hepsi duruyor.

“Bana göre de 10 maç olmalıydı”

Galatasaray’a fazla ceza verilmiş diyorlar. O zaman ben de ‘Jailson’a 8 maç ceza verdiniz, Marcao 30 metreden koşarak geldi, kafa ve yumruklar attı. 8 maç az verdiniz’ mi diyeyim. Bana göre de 10 maç olmalıydı.

“Siz kimsiniz Rizespor’a ipotek koyacaksınız?”

Böyle bir kulüp yönetme şekli yok. 1 milyon 200 bin Euro’muzu ve 506 bin 275 TL’mizi son kuruşuna kadar ödesinler, hiç yalan yere kıvırmasınlar. Siz kimsiniz Rizespor’a ipotek koyacaksınız? Bizim paramızı ödeyin, hiç kıvırmayın.

Önceki İçerikParalimpik Oyunları’nda ilk altın madalya masa tenisinden geldi
Sonraki İçerikTokyo 2020’de bir ilk! Yüzmede Sevilay Öztürk bronz kazandı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz