Biz de insanız

Demba Ba, Türkiye’deki taraftar baskısını Fransa, Belçika, Almanya hatta İngiltere’de bile görmediğini ifade ederek, “Bu bizi olumsuz etkiliyor. İnsan olduğumuz unutuluyor” dedi

Beşiktaş taraftarının sevgilisi Demba Ba, Türkiye’de yaşanan futbol ortamı nedeniyle şaşkın. Ahmet Nur Çebi’nin son 15 gün içinde 3 kez özel toplantılar yaptığı Demba Ba’dan aldığı cevaplar ise tecrübeli yöneticiyi şaşkına çevirmiş durumda. Senegalli oyuncu, “Ben Fransa’da büyüdüm. Almanya’ya gidip baskıyı görünce, normal olduğunu çünkü çok para kazandığıma kendimi inandırdım” dedi ve şöyle devam etti:

“Premier Lig’deki baskı içinde kendime hep, dünyanın en büyük liginde oynadığım için normal olduğunu anlattım. Ama Türkiye’deki baskıyla karşılaştırınca, inanamıyorum. En baskıcı İngiltere’nin bile en az 2-3 katı. Bu aslında sadece beni değil tüm takımı etkiliyor. Bizimde insan olduğumuzu unutuyorlar…” (fotomaç)

Önceki İçerikMurray, İskoç eteği giyip dünyaevine girerken, bir gazeteci hayatını kaybetti…
Sonraki İçerikYarsuvat’ın Özbek’e desteği diğer başkan adayını kızdırdı: Yarsuvat başarısız. İnan Kıraç da sadece 1 üye, üstelik yaşlı bir üye!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz