TRT Spor’da yayınlanan Spor Manşet programının yorumcusu Cem Dizdar, Milli Takım’ın Hırvatistan’ı 1-0 mağlup ettiği karşılaşmanın ardından “Bu ülke için canımız feda” diyen Arda Turan’a “Altı üstü top oynuyorsun. Kendini askerle, polisle, darbeye direnen insanlarla bir tutma” diyerek tepki gösterdi.

Dizdar programda şu eleştirileri getirdi:

“Milli Takımı bıraktım diyen bir insanı neden konuşturuyorsun? Maçı kazanmışsın, takımı bırakan adamı konuşturuyorsunuz. Oğuzhan’ı konuşturun, Cenk’i konuşturun. Arda kaptanmış. Kaptan da yapma. Milli Takımı bırakan adamı kaptan yapma. Oyunu yönetiyorsan Arda’ya açıklama yaptırmayacaksın.

AKLI KENDİ KONTROLÜNDEN ÇIKMIŞ

Askerlik meselesi, polislik meselesi, vatan savunması meselesi… Darbe girişimine direnen insanlarla kendini özdeşleştirme. Senden kimse böyle bir şey de beklemiyor. Sen altı üstü top oynuyorsun. Oynadığın topla da bu ülkedeki insanların tahayyül edemeyeceği bir para kazanıyorsun. Önceden bu arkadaşımızı zeki buluyordum ama biraz aklı kendi kontrolünden çıkmış gibi son zamanlarda. Gerek yok. Bu kadar yıpranmış bir karakter maç sonu demeç vermemeli. Bu da takımı yönetmekle alakalı.”

Önceki İçerikMedyada bir devir sona erdi… Ethem Sancak, ES Medya’yı Zeki Yeşildağ’a sattı…
Sonraki İçerikTanju Çolak’a Amerikalı gelin geldi. Ancak ünlü spor adamı düğüne katılamayacak

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz