Kaymakamdan Başarılı Müdüre Başarı Belgesi

Diyarbakır’ın Çınar ilçesinde yaptığı başarılı çalışmalar ve ilçeye kazandırdığı tesislerle dikkat çeken İlçe Gençlik Hizmetleri Ve Spor Müdürü Mehmet Yılmaz Bay’a ilçe kaymakamından destek geldi. Kaymakam Selami Kaya, başarılı çalışmaları nedeniyle Bay’a “Devlet Memurluğunun Oskarı “ olarak kabul edilen başarı belgesini verdi.

Sporda Yükselen İlçe Konumunda
Diyarbakır’da son yıllarda sporda yaptığı atılımlar,faaliyetler ve tesislerle dikkat çeken,taşra ilçeleri arasında da en fazla lisanslı sporcuya sahip ilçe olarak dikkat çeken Çınar Gençlik Hizmetleri Ve Spor İlçe Müdürlüğü’ne ilçe kaymakamından ödül geldi. İlçe Kaymakamı Selami Kaya,başarılı çalışmalarından dolayı İlçe Gençlik Hizmetleri Ve Spor Müdürü Mehmet Yılmaz Bay’ı başarı belgesi ile ödüllendirdi.
İlçe Müdürü Mehmet Yılmaz Bay, bu hizmetleri karşılık beklemeden yaptıklarını ancak Kaymakam Kaya’nın verdiği ödülle gururlandıklarını söyledi.

“Devletimizin Katkılarıyla Bu Hizmetleri Yapıyoruz”
Gençlik Ve Spor Bakanlığı,Diyarbakır Valiliği,Diyarbakır Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürlüğü ile Çınar Kaymakamlığı’nın sağladığı imkanlar ve verdiği desteklerle Çınar’a layık olduğu hizmetleri kazandırdıklarını belirten İlçe Müdürü Mehmet Yılmaz Bay,
”Ülkesini en çok seven vazifesini en iyi yapandır. Çınar Kaymakamlığı tarafından Başarı Belgesi ile ödüllendirilmenin gururunu yaşıyor ve siz değerli arkadaşlarımla paylaşıyorum. Bu kıymetli belgeden dolayı Kaymakamımız Sayın Selami Kaya’ya çalışmalarımızda bize göstermiş olduğu anlayış, olanak ve imkanlardan dolayı çalışma arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum. Bundan sonra da Çınar’a hizmet etmek adına daha çok ve daha aşkla çalışacağız” dedi.

Önceki İçerikFenerbahçe’nin Şampiyonlar Ligi serüveni elemelerde bitti. Bülent Tuncay, Fenerbahçe- Benfica maçını yazdı…
Sonraki İçerikRiot Games’den Türkiye’de bir ilk… Dünyanın en büyük espor arenası İstanbul’da açılıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz