REKLAM DÜNYASININ OSCAR’INI

COME TO BEŞİKTAŞ KAZANDI

 

Reklamcılar Derneği ve Reklamverenler Derneği’nin Effie Worldwide iş birliğiyle düzenlediği, 10’uncu Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışması’nın kazananları belli oldu. Yıl boyunca adından söz ettiren reklam ve pazarlama iletişimi kampanyalarının kürsüye çıktığı organizasyondan, Beşiktaş JK de prestijli bir ödülle ayrıldı. Beşiktaş JK, taraftarının sosyal medyada başlattığı “Come to Beşiktaş” akımından yola çıkılarak hazırlanan uluslararası reklam kampanyası, “Spor Kulüpleri, Spor Sponsorlukları ve Markalı Spor Etkinlikleri” kategorisinde Altın Effie Ödülü’ne layık görüldü.

 

“Ne olursan ol gel” felsefesinden yola çıkarak, farklı bir bakış açısıyla “Come to Beşiktaş” diyen Beşiktaş JK, yeni reklam kampanyasını dünyanın birçok yerinden aynı anda canlı olarak izlenen basın toplantısıyla tanıtmıştı.

 

Come to Beşiktaş’a Altın Effie

 

Ünü ülkemiz topraklarından tüm dünyaya yayılan ve herkesin felsefesine, hoşgörüsüne büyük saygı duyduğu Mevlânâ Celâleddîn-i Rûmî’nin ‘Ne olursan ol gel’ sözlerinden alınan ilhamla dünyaya açılan “Come to Beşiktaş” uluslararası reklam kampanyası, dünyanın en prestijli reklam ve pazarlama iletişimi ödülleri arasında gösterilen Effie Ödülü’nün sahibi oldu.

 

“Spor Kulüpleri, Spor Sponsorlukları ve Markalı Spor Etkinlikleri” kategorisinde Altın Effie’ye layık görülen Come to Beşiktaş kampanyası için hazırlanan reklam filmi; Beşiktaş JK’nin dil, din, ırk gözetmeksizin herkesi kucaklayan bakış açısını tüm dünya ile Mevlânâ Celâleddîn-i Rûmî’nin felsefesi eşliğinde paylaşan bir çalışma olarak, global düzeyde de büyük ilgi görmüştü. 

 

10’uncu Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışması’nda Altın Effie’nin sahibi olan Come to Beşiktaş kampanyası için hazırlanan reklam filmibu linkten izlenebilir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here