25 Mart’ta anlaşmalı olarak boşanan Demet Şener ve İbrahim Kutluay arasında, ilk kriz yaşandı ve ikili tekrar mahkemelik oldu.

Mahkeme; Kutluay’ın, Şener’e 3 milyon lira tazminat ile iki çocuğuna toplam 32 bin 500 lira iştirak nafakası ödemesine karar vermişti. Demet Şener, çocuklarına 1 Nisan’da ödemesi gereken 32 bin 500 liralık iştirak nafakasını ödemediği gerekçesiyle eski eşi hakkında icra takibi başlattı.

KORUMA DA İSTEDİ
Demet Şener, ihtiyati haciz kararının hemen ardından, İbrahim Kutluay’ın kendisini tehdit ettiği ve hakaret ettiği iddiasıyla korunma talebinde bulundu.

KUTLUAY TEPKİ GÖSTERDİ
Avukatı aracılığıyla suçlamaları reddeden Kutluay eski eşine şu sözlerle cevap verdi: ”Nafakalarla ilgili ödemeler icra takibi başlatılmadan evvel yapıldığı halde, İstanbul 18. İcra Müdürlüğü’nün 2019/16433 esas sayılı dosyasından tarafıma ödeme emri gönderilmiştir. Bu icra takibinin, hukuka aykırı nitelikte ve açıkça kötü niyetli olması sebebiyle, tarafımca İstanbul 6. İcra Hukuk Mahkemesi’nin 2019/334 esas sayılı dosya numarasıyla icra takibine itirazlarımın kabulüne dair şikayet davası açılmıştır.
İbrahim Kutluay Demet Şener'e ateş püskürdü! - Sayfa 10

Bu nedenlerle hayattaki tek işi, bitmiş boşanma davası üzerinden meşhur kalmaya devam etmeye çalışmak olan ve bu sebeple ödenmiş nafakaları bile ödenmemiş göstermeye çalışan zihniyete yazıklar olsun.”

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here