Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2018-09-05 07:48:56Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

Vatan ve Milliyet gazetelerinin Hürriyet binasına taşınmasının ardından Demirören Medya’da beklenen bir gelişme yaşandı. Yönetim, 3 gazetenin spor haber sistemlerini bir havuzda topladı. Buna göre Hürriyet, Milliyet ve Vatan gazetelerinin Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe muhabirler haber havuzu altında bir sistemde bir araya getirildi. Muhabirler haberlerini yazıp bu havuza atmaya başladı. Üç gazetemin spor müdürleri ve editörleri de her muhabirden gelen haberi görüp değerlendirme seçeneğine sahip oldu.

Ancak oluşturulan havuz sistemi muhabir ve foto muhabirlerini huzursuz etti. Muhabirler uygulamanın kendilerini yıpratıcı bir süreci başlatmasından kaygı duyuyor. Yönetimin deplasmanlara havuzdan sırayla bir muhabiri göndereceğini açıklaması ise kulüp muhabirleri arasındaki tedirginliği daha da artırıyor.

Havuz sisteminin başında kimin olacağı ise henüz netleşmedi. Hürriyet gazetesi spor müdürü Mehmet Arslan ve Milliyet gazetesi spor müdürü Tayfun Bayındır sistemi ortaklaşa kontrol ediyor. Vatan gazetesi spor müdürü İbrahim Seten ise yeni oluşuma karşı kayıtsız kalıyor, onun yerine yardımcısı Ayhan Turgut işleri yürütüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here