MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında konuştu. MHP lideri, konuşmasında Cumhur İttifakı olarak çalışmalarından bahsederek, deprem gündemine değindi. Ayrıca Bursaspor-Amedspor maçında Amesporlu oyuncuların saldırıya uğramasıyla ilgili de açıklama yaparak, Bursaspor taraftarına destek verdi. 
”HÜKÜMET İSTİFA’ SLOGANLARI ÖN HAZIRLIK’

14 Mayıs 2023 tarihinde aziz Türk milleti kesin hükmünü sandıkta gösterecek. Türkiye’nin parlak sayfası Allah’ın izniyle açılacaktır. Devletimizin egemenlik haklarını açıktan hedef alan, toplumsal kaos çıkarmaya yönelik sinsi bir provokasyon senaryosu var. Türkiye’yi doğal olmayan şiddet ve gerilim hatlarıyla karıştırmaya çalışanları görüyoruz. Altılı masanın iflah olmaz bir krize yakalandığı şu günlerde sokakları tahrik etmeye çalıştıkları ortadadır. ‘Hükümet istifa’ sloganları siparişle yapılmıştır, karanlık bir planın ön hazırlığıdır. Siyasi muhalefetin kızışan pazarlıklara gömülmesiyle birlikte, çatışma iklimini yeşertmeye çalışanlar kendi kazdıkları kuyuya düşecekler.

‘BURSASPOR TARAFTARININ MİLLİ DURUŞUNU TEBRİK EDİYORUM’

Türkiye statlarda kurulmadı. 3-5 çapulcunun dediğiyle kurulmadı. Bursaspor ve Diyarbakırspor maçında yaşanan taşkınlıkların spor ahlakına uymadığı barizdir. Bize göre Amed diye bir yer yoktur. Amedspor diye bir şey de yok hükmündedir. Bursaspor taraftarlarını selamlıyorum, milli duruşlarından dolayı tebrik ediyorum. Ama Bursa’da küçük bir azınlık olan bölücü alçakların yaptıkları, Kürt kökenli kardeşlerime mal edilmesi kabul edilemez. Bursalı kardeşlerimle Diyarbakırlı kardeşlerim aynıdır. Stadyumları kullanarak yapılmak istenen kargaşa olmayacaktır. Bazı siyasi partilerin oyunları tutmayacaktır.

Önceki İçerikEmin Özkurt: Fenerbahçe taraftarına hukuk ihlali yapıldı!
Sonraki İçerikJesus’tan sürpriz çıkış: Hatayspor ve Gaziantep’in çekilmesi sistemi bozdu. Sezon sonunda ilk 4 takım arasında play-off oynanmalı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz