Global spor markası PUMA, kuralları yeniden yazan yeniliklere öncülük etmesi ve sporcuya desteğiyle sektöreadını kazımaya devam ediyor. Türkiye Basketbol Milli Takımlarıile gerçekleştirdiği resmi forma sponsorluğu anlaşmasıyla sezona damgasını vuran marka, basketbol dünyasından yeni ve önemli bir iş birliğine daha imza attı. PUMA, Anadolu Efes ve Basketbol Milli Takım Kaptanı Doğuş Balbay’ın spor giyim sponsoru oldu.

Guard pozisyonunda oynayan yıldız basketbolcu Doğuş Balbay,bundan böyle parkeye PUMA ürünleriyle çıkacak. 2011’de TeksasÜniversitesi’nde forma giyerken NCAA Big 12 Konferansı’nda yılın savunmacısı seçilen, 2014-2015 sezonu itibariyle de Anadolu Efes kaptanlığını üstlenen Doğuş Balbay, Türk basketbolunun önde gelen yıldızları arasındaki yerini perçinlemişti.

LaMelo Ball (Charlotte Hornets), Kyle Kuzma (Los Angeles Lakers), RJ Barrett (New York Knicks), Marvin Bagley III(Sacramento Kings), DeMarcus Cousins (Houston Rockets), gibi NBA yıldızlarını destekleyen PUMA, Türkiye’de de takım sporları ve sporculara yönelik işbirliği çalışmalarını #PUMAgeridebırakmaz sloganıyla sürdürmeye devam edecek.

PUMA

PUMA, ayakkabı, giyim ve aksesuar tasarlayan, geliştiren, satan ve pazarlayan dünyanın önde gelen Spor Markalarından biridir. 70 yılı aşkın süredir PUMA, dünyanın en hızlı sporcuları için hızlı ürünler yaratarak sporu ve kültürü durmaksızın ileriye taşımaktadır. PUMA, Futbol, ​​Koşu ve Antrenman, Basketbol, ​​Golf ve Motor Sporları gibi kategorilerde performans ve spordan ilham alan yaşam tarzı ürünleri sunmaktadır. Spor etkilerini sokak kültürüne ve modasına getirmek için ünlü tasarımcılar ve markalarla işbirliği yapar. PUMA Group, PUMA, Cobra Golf ve stichd markalarının sahibidir. Şirket, ürünlerini 120’den fazla ülkede dağıtır, dünya çapında 16.000’den fazla kişiyi istihdam eder ve genel merkezi Herzogenaurach / Almanya’dadır. https://about.puma.com/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here