Dünya Halı Saha Şampiyonası Başlıyor!

Dünyanın önemli futbol ülkelerinin katılımıyla düzenlenen Dünya Halı Saha Şampiyonası bu yıl Portekiz’in başkenti Lizbon’da düzenleniyor. 23-30 Eylül 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek şampiyonada ülkemizi iddaa Rakipbul Halı Saha Liginde oynayan 240.000 oyuncu arasından seçilmiş iddaa Rakipbul Türkiye Halı Saha Milli Takımımız temsil edecek.

Brezilya, Almanya, İspanya, Fransa ve İngiltere gibi önemli futbol ülkeleri dahil olmak üzere 32 ülkenin halı saha milli takımının katılacağı Dünya Halı Saha Şampiyonası, Portekiz’in başkenti Lizbon’da gerçekleştirilecek. Lizbon’un ana meydanı Praça do Comercio’da etkinliğe özel kurulan 6.000 kişilik stadyumda gerçekleştirilecek etkinliğe Roberto Carlos ve Ryan Giggs gibi dünya yıldızlarının yanı sıra dünyanın son 10 yıldaki en iyihakemlerinden biri olarak gösterilen Mark Clattenburg katılım sağlayacak. 4’er takımdan 8 grup şeklinde oynanacak eleme maçlarının ardından iki gün sürecek olan finallere geçilecek. 2018Dünya Halı Saha Şampiyonu, 29 Eylül Cumartesi günü oynanacak finalle belli olacak. Organizasyonda Türkiye’nin tüm maçları, SSport TV tarafından canlı olarak yayınlanacak.

Dünya Şampiyonasında Zorlu Grup

Dünya Halı Saha Şampiyonasında Türkiye’yi temsil edecek olaniddaa Rakipbul Türkiye Halı Saha Milli Takımının grubunda ev sahibi Portekiz, Paraguay ve Yunanistan bulunuyor.


Türkiye’nın şampiyonadaki grup maçları ise şu gün ve saatlerde oynanacak:

24 Eylül | Saat: 23.00 Türkiye – Paraguay;

25 Eylül | Saat: 23.00 Türkiye – Portekiz;

26 Eylül | Saat: 20.00 Türkiye – Yunanistan

iddaa Rakipbul Ligi hakkında:

iddaa Rakipbul Ligi, halı sahalarda yaşanan rakip bulamama sorununa çözüm bulma amacıyla 2006 yılında kurulup, bugün iddaa ana sponsorluğunda 16 ilde 240.000 bin kişiyle yılda 22.000 maçın oynandığı dev bir lig haline geldi. Rakipbul.com’un ana misyonu halı saha severlere diledikleri güçte veya yaşta rakip bulmak. Sisteme teklifinizi bıraktıktan en geç 1 saat sonra talep ettiğiniz güçteki rakip bulunuyor ve maçınız dilediğiniz günde, dilediğiniz halı sahada ayarlanıyor. Bu projenin bir başka dikkat çekici yönü, amatör halı saha oyuncularına profesyonel duygular yaşatması. Maça uzman hakem, gözlemci, kameraman ve editörgönderiliyor. İstenirse maç sonunda basın toplantısı dahidüzenlenebiliyor. Maçın analizleri, istatistikleri, HD kalitedeki özet görüntüleri ertesi gün Rakipbul.com’da yer buluyor. Takımın istatistikleri neticesinde RB$ cinsinden halı sahadaki oyuncunundeğeri belirleniyor ve halı saha takımları arasında transfer rekabeti dahi yaşanıyor. Yıl boyu il şampiyonluğu için mücadele ettikten sonra il şampiyonluğu sizi Antalya’da düzenlenen Türkiye finallerine taşıyor. Orada oynanan Türkiye Finallerini kazanan takım Türkiye’nin En iyi Halı Saha Takımı unvanını almaya hak kazanıyor. Her yıl 32 ülkenin katıldığı Dünya Halı Saha Şampiyonasına Dünya Halı Saha Federasyonunun Türktemsilcisi olarak iddaa Rakipbul Ligi’nin 240.000 oyuncusu arasından seçilen milli takım katılıyor.

Link:

http://www.rakipbul.com

http://www.soccafederation.com/

Sosyal medya:

@rakipbul

     @rakipbul

Önceki İçerikFenerbahçe’nin Dinamo Zagreb maçını sadece 5 gazeteci takip etti. İşte Türk spor basınının hali bu… Atilla Türker sosyal medyadan isyan etti
Sonraki İçerikJordi Cruyff, İsrail’den Çin’e uzanan teknik adamlık kariyerini Şalom’a anlattı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz