Dursun Özbek, Galatasaray’a veda etti

Galatasaray Spor Kulübü’nün 36’ncı Başkanı Dursun Özbek, Türk Telekom Stadyumu Özhan Canaydın Konferans Salonu’nda kulüp çalışanlarıyla vedalaşmak için bir araya geldi.

Dursun Özbek, burada yaptığı konuşmada, “Değerli mesai arkadaşlarım, değerli Galatasaraylılar; yaklaşık 3 yıldır birlikte çalışıyoruz. Bunun 6 ayı başkan yardımcılığı süreciydi. Bu zaman zarfında birlikte çalıştık, Galatasaray’a hizmet etmek için var gücümüzü harcadık. 3 sene çok çabuk geldi geçti. Yaptığınız çalışmalar için, Galatasaray’a verdiğiniz hizmeter için teşekkür ediyorum. Zaman zaman iyi günler, zaman zakman kötü günler oldu ama 3 sene boyunca sizlerden ziyadesiyle memnun kaldım. Birbirimize haklarımız geçti, sizlerden helallik almaya geldim. Ne hakkım geçmişse helal olsun. Bugüne kadar gösterdiğiniz performansı ve çalışma gücünü Galatasaray’a verdiğiniz desteği bundan sonra da esirgemeyin. Başkanlıklar dönemseldir. Bir dönem ben çalıştım. Şimdi başka bir değerli kardeşim bu görevi üstleniyor. Bana verdiğiniz desteği kendisine de vermenizi istiyorum” dedi.

Dursun Özbek’in gitmeden önce, 1 aydır ödenmeyen maaşların hesaplara yatırılması talimatını verdiği öğrenildi.

MUSTAFA CENGİZ MAZBATASINI ALDI

Galatasaray’da geçtiğimiz günlerde gerçekleşen olağanüstü seçimli genel kurulda bin 707 oy alarak sarı-kırmızılı camianın yeni başkanı olan Mustafa Cengiz ve yönetim kurulu, bugün Türk Telekom Stadyumu’nda düzenlenen törenle mazbatalarını aldı. Törene Galatasaray Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar, Galatasaray’ın yeni başkanı Mustafa Cengiz ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. Cengiz ve üyelere mazbatalarını Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar verdi.

Bu isimlerin yanında yeni dönemde Sportif A.Ş.’de görev alacak olan Abdurrahim Albayrak da törende hazır bulundu.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here