Duygun Yarsuvat: Üç kupanın ezikliği

Galatasaray’ın eski başkanı Duygun Yarsuvat, Dursun Özbek ve arkadaşlarına Hamza Hamzaoğlu’nu gönderdikleri için çok kırgın olduğunu söyledi.

Ünal Aysal’ın ayrılmasından sonra göreve gelen ve Özbek’i de yardımcısı yaparak ona başkanlık yolunu açan Yarsuvat, Hamzaoğlu’nun ayrılığı konusunda isim vermeden sert açıklamalar yaptı:

“Bu yönetime çok kırgınım. Hamza Hamzaoğlu’nun ayrılması benim için çok sürpriz bir karar. Divan Kurulu’nda bu konu ile ilgili çok acı bir konuşma yapacağım. Bu karar şunu gösteriyor ki, yönetim üç kupanın ezikliği altında kaldı. Hamza (Hamzaoğlu) ile konuştum. Morali nasıl bozuk olmasın? O da çok üzgün. Bu karar Galatasaray için hayırlı olmadı. Büyük bir vefasızlık sergilendi.”

Dursun Özbek ile birlikte yola çıkan ve başkan yardımcısı olarak görev yapan Nasuhi Sezgin de Hamza Hamzaoğlu’nun görevinden uzaklaştırılması konusunda manidar konuştu. Sezgin, “Bu karar benim için de sürpriz oldu” demekle yetindi. Sarı-kırmızılı yönetici, takımda bir disiplin sorunu olduğunu da sözlerine ekledi. (telegol)

1156855_620x410

Önceki İçerikSabri Sarıoğlu başkanın izinde. O da otelci oluyor… Ve şok taciz! Cuma günü yolunu kestiler…
Sonraki İçerikAdnan Polat: Savcı Öz şike sürecinde beni de 9 ay dinletmiş ama bir tek şey bulamadılar!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz