Ergin Ataman GSYİAD’ın Aylık Sohbet Toplantısına Katıldı

1905 Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği’nin her ay düzenlediği bilgilendirme toplantısı bugün dernek lokalinde gerçekleştirildi. Basketbolun konuşulduğu toplantıya Galatasaray Spor Kulübü Muhasip Üyesi İsmail Sarıkaya, Galatasaray Odeabank Erkek Basketbol Takımı Başantrenörü Ergin Ataman, 1905 GSYİAD Başkanı Metin Öztürk, Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri, üyeler ve davetliler katıldı.

Toplantıyla alakalı konuşan Galatasaray Odeabank Erkek Basketbol Takımı Başantrenörü Ergin Ataman, ‘’Buradan geçerken bayrağı görür ve ne olduğunu merak ederdim. Burada çok kaliteli Galatasaraylılar var. Galatasaray bir dünya markasıdır. Galatasaray Türkiye’nin en büyük en çok başarı kazanan kulübüdür. Bunun nasıl geldiği de ortadadır. Şu an sıkıntılı günler geçiriyor olabiliriz. Ancak bu onun büyüklüğünü değerini düşürmez. Galatasaray en kısa zamanda layık olduğu yere çıkacaktır’’ şeklinde konuştu.

1905 GSYİAD Başkanı Metin Öztürk de, ‘’Ergin hocamın dediği gibi Galatasaray bir dünya markasıdır. Ergin hocam da öyledir. Kendisi sadece Galatasaray’da değil Avrupa’nın çok yerinde büyük kupalar kaldırmış biridir. Galatasaray, basketbolda Ergin Ataman ile çok daha ileriye gidecektir. Ben bugün burada davetlilerle beraber keyifli bir söyleşi olacağını umuyorum’’ dedi.

Toplantı soru cevap bölümünden sonra Ergin Ataman’a verilen plaketin ardından sona erdi.

 

1905 GSYİAD’dan Ergin Ataman’a Plaket

1905 GSYİAD’dan Ergin Ataman’a plaket verdi. Dernekten yapılan açıklama şöyle:
Derneğimiz tarafından gerçekleştirilen kahvaltı organizasyonunda, üyelere ve davetlilere yapmış olduğu sunum ve bilgilendirmeden ötürü 1905 Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği Başkanı tarafından Galatasaray Odeabank Erkek Basketbol Takımı Başantrenörü Sn. Ergin Ataman’a bir plaket takdim edilmiştir.
1905 Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği olarak, Sn.Ergin Ataman’a organizasyonumuza vermiş olduğu büyük katkılardan ötürü teşekkür ederiz.
Önceki İçerikDünya futbolunda en çok Brezilyalı var!
Sonraki İçerikNapoli’den Arda Turan açıklaması

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz