Ersin Düzen’den ‘maaş’ açıklaması geldi


TRT spikeri Ersin Düzen, CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel’in bu sezon maaşının aylık 417 bin liraya yükseltileceğine yönelik sözlerine yanıt verdi.

Ersin Düzen resmi twitter hesabından bir açıklama yayınladı.

“AYLIK MAAŞIM HİÇ BİR ZAMAN 278 BİN LİRA OLMAMIŞTIR”

‘Maaşım ile ilgili gerçeği yansıtmayan iddialar üzerine açıklamamdır’ başlıklı bildiride düzen şu ifadelere yer verdi:

“Bu yaz olduğu gibi, bugün de maaşımla ilgili iddiaların ortaya atıldığını görüyorum. Sözü edilen rakamlar nasıl olur da bu kadar kolay yazılır, telaffuz edilir anlamak mümkün değil. Hayretle, şaşkınlıkla ve tabii ki üzüntüyle karşıladım. 7.sezonumu geçirdiğim TRT’de, aylık maaşım hiç bir zaman 278 bin TL veya 417 bin TL olmamıştır, olamaz. 417 bin TL benim yıllık gelirim dahi değilken, hatta kat kat üzerinde olmasına rağmen, aylık maaşım gibi gösterilmeye çalışılmaktadır. İddiayı ortaya atan kişi veya kişiler ücretimin ne olduğunu öğrenebilecekken, tamamen farklı hesaplarla, maksatlı bir şekilde hem şahsım hem de çalıştığım kurum yıpratılmak istenmektedir. Her fırsatta şahsımdan açıklama beklenmektedir, ancak eğer ki ben ayda 417 bin TL maaş alıyorsam, iddiayı ortaya atan kişi veya kişileri bunu ispatlamaya davet ediyorum. Gerçeği yansıtmayan maaş iddiaları ve haberleri için bu açıklamamı dikkate almanızı rica ederim.

Saygılarımla Ersin DÜZEN.”

Önceki İçerikBilgin Gökberk’ten medya eleştirisi: ‘Baba süper tweet’ diyor, ‘retweet yap o zaman’ diyorum, ‘2 çocuk var’ diyor…
Sonraki İçerikTFF 1. Lig takımları kendi Kulüpler Birliği’ni kurma kararı aldı!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz