Acun Ilıcalı emekliler ligi kuruyor

Posta Gazetesi Yazarı Mesut Yar, Acun Ilıcalı’nın yeni projesini açıkladı. Yar’ın iddiasına göre, Ilıcalı geçmişte de yaptığı gibi yine “4 Büyükler” arasında bir salon turnuvası düzenlemeyi planlıyor.

4 BÜYÜKLERİN EMEKLİ FUTBOLCULARI FORMA GİYECEK

Organizasyonun yeniden emekli futbolcuların katılımıyla gerçekleştirileceği tahmin edilirken Mesut Yar, her takımda en az birer futbol yorumcusunun da oynaması gerektiğini belirtti.

İşte Mesut Yar’ın o ifadeleri:

“TV8,5 Acun Ilıcalı’nın alttan alta sevdirdiği bir ekran. Orada ağırlıklı olarak boks maçlarını izliyorum. Ama neredeyse her alıcı için bir rafa sahip… Neyse, bugüne kadar üvey ekran muamelesi gördüğünü söyleyenler vardı. Ben katılmıyorum…

Mesela sağlam bir kulise göre, Acun Ilıcalı önümüzdeki günlerde dört büyükler olarak bilinen futbol devlerinin salon turnuvasını yayınlamak niyetinde…Ve görüşmeleri başlamış bile. Sanırım bu iş emekli futbolcularla yapılacak. Doğruysa dilerim takımların içinde en az birer tane de mevcut futbol yorumcusu olur…
Ağzıyla forvet olabilenleri bir de sahada top yuvarlarken görmek isteriz. Sahada işler kolay mıymış bir kez daha gözden geçirebilmeleri için!
DEVLER LİGİ PROJESİ 2009’DA BAŞARISIZ OLMUŞTU
Eski bir futbol muhabiri olan Acun Ilıcalı, 2009 yılında Show TV’de, TFF’den onaylı olarak emekli futbolcuların katıldığı Devler Ligi projesini hayata geçirmiş ancak kanal yönetimi yeterli reytingin alınmaması nedeniyle projeyi belli bir süre sonra bitirmişti. Ilıcalı, daha sonra 4 Büyükler arasında emekli futbolculardan bir turnuva düzenleyerek TV8’de yayınlamıştı. Ilıcalı bu kararıyla futbol tutkusunun devam ettiğini göstermiş oldu.
http://www.futbolmedya.com/acun-ilicali-basarisiz-olan-tek-projesi-devler-ligini-yeniden-canlandiriyor/
Önceki İçerikAdnan Sungur, Ersun Yanal ayrılığını yazdı: Muharrem Usta yeni bir İbrahim Hacıosmanoğlu mu olacak?
Sonraki İçerikYusuf Kenan Çalık, Tivibu’da siftah yaptı…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz