Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ak Parti’nin seçim beyannamesinde bazı illerde millet bahçeleri kurulmasının yer aldığını söyledi

TRT’de programa katılan ve açıklamalar yapan Erdoğan, “Eski stadların olduğu yere biz şimdi millet bahçesi kuracağız. İstanbul’da öyle. Ankara, Gaziantep’de de öyle. Atatürk havalimanı da millet bahçesi olacak” dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Biz çevreciyiz. Bugüne kadar biz diktiğimiz ağaçlarla milyarlarca ağaçlarla nam salmış bir iktidarız. Yeni bir adım daha atacağız. Bazı illerimizde millet bahçeleri kuracağız. Örneğin Konya’da Konya stadı vardı. Onun yerine millet bahçesi. Aynı şekilde Eskişehir. Eski stadın olduğu yere biz şimdi millet bahçesi kuracağız. İstanbul’da öyle. Ankara, Gaziantep’de de öyle. Atatürk havalimanı millet bahçesi olacak. Şu anda animasyon çalışmaları yürüyor. Birçok yapılmış olan stadları onların eski stadlarını bunlara dönüştürelim diyoruz. Yemyeşil halkımızın gidip geleceği yerler olsun. Halk gitsin gelsin bunlara ihtiyaç var” diye konuştu.

GAZİANTEP’TEKİ ESKİ STAT ARAZİSİNE CAMİ PROJESİ İPTAL Mİ OLDU?

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bu sözlerinin ardından gözler meydan ve içerisinde cami, küçük alışveriş yerlerinin planlandığı Kamil Ocak Stadyumu’na çevrildi.  Gaziantep27 gazetesi sahibi Ökkeş Özekşi daha önce cami yapılacağı söylenen eski stat arazisi için “Şimdi ne olacak?” diye sordu.

http://www.gaziantep27.net/simdi-ne-olacak-517025h.htm

 

Önceki İçerikGalatasaray’daki en medyatik isimler belli oldu
Sonraki İçerikGollerCepte’de en çok izlenen gol, Galatasaray- Beşiktaş derbisindeki Fernando Reges’in golü oldu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz