Önceki hafta A Spor’daki Takım Oyunu programında Erman Toroğlu ile tartışan ve Toroğlu’nun “Bir daha bu adamla program yapmam” dediği Turgay Demir bu kez attığı tweet’le gündeme oturdu.

Turgay Demir: “Bir teknik adam, maçın hakemine maçtan sonra gidip (pezevenk bitmiş maçla ilgili tek kelime etmeyip) iki hafta önceki maçta göstermediği sarı kartı soruyorsa psikolojisi berbat bir halde demektir…” şeklinde bir mesaj paylaştı.

Terim için kullandığı ifade sosyal medyada çok sert karşılık buldu. Demir, gelen tepkiler üzerine SİRİ uygulamasının azizliğine uğradığını, art niyeti olmadığını söyledi ve özür diledi:

“Teknoloji mağduru olarak bir hata yaptım özür diledim. Bunu art niyetli kullanan trol hesaplar umurumda bile değil. Destek veren tüm kardeşlerime yürekten teşekkürler…“

“Biraz evvel SİRİ ve gözlüksüzlüğün azizliğine uğradım öncelikle özür diliyorum.”

“Saldırılarınızdan anlıyorum ki çok canınız yapmışım arkadaşlar. Merak etmeyin haksızlık karşısında susmam bildiğini söylerim. Bu linçleri de hiç umursamam. İyi okumadan attığım bir tweet size malzeme oldu ama Allahın izniyle siz bana vız gelir tırıs gidersiniz”

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here