Spor basınının duayen ismi Fehmi Özgüler, Şadan Kalkavan adına düzenlenen turnuvada forma giydi. Özgüler yaşadığı özel anları şu şekilde kaleme aldı:

”74 Yaşındaki Fehmi Özgüler olarak, çok ama çok özel günüme imza attım. Haliçspor Kulübü’nün Rahmetli Şadan Kalkavan adına düzenlediği turnuvayı izlemek üzere sabahın erken saatlerinde hazırlıklarına başladığım sırada telefonum çaldı. Beni arayane İSKİSPOR ve Büyükşehir Belediyespor Kaptanı Rahmi Kalkan idi… Rahmi, Mecidiyeköy-Sarıyer maçında Mecidiyeköy takımının formasını giyerek, sahaya çıkmamı rica etti. Kısa bir görüşme sonrasında Rahmi 10 dakika da olsa sahaya çıkmaya ikna etti. Mecidileköy’ün efsane kaptanı Orhan’ın özenerek yaptırdığı Mecidiyeköy’ün 9 numaralı formasını giyerek, sahaya çıktım ve 10 dakika kaldıktan sonra alkışlarla soyunma odasına gittim.

Bana bu mutlu günü yaşatan Rahmi Kalkan kardeşime, Mecidiyeköy’ün efsane oyuncusu ve kaptanı Orhan ve diğer takım arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Yüce Rabbim hepinize mutlu ve sağlıklı günler ihsan eylesin… Bu arada bizleri ölümsüzleştiren Canım Kardeşim, Erol Demirkol’a da teşekkürlerimi sunuyorum…
Not. Çekişmeli karşılaşmada Mecidiyeköy, Sarıyer’i 3-2 mağlup etti.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here