Spor basınının duayen ismi ve futbolmedya.com yazarı Fehmi Özgüler’in bir torunu daha sporcu olma yolunda ilerliyor. Duru Kuppa’nın binicilikte Türkiye dereceleri yapmasının ardından bir diğer torunu Nil Topçu da karatede geleceğin şampiyonu olarak görülüyor.

Profesyonel futbolcu bir babanın Güner Topçu ile kadın futbolu ve kadın basketbolu geçmişi bir annenin Gülnur Topçu’nun çocuğu olan Nil Topçu için Özgüler bir paylaşım yaptı:

“Bu torun sevgisini Yüce Rabbim herkese yaşamayı nasip eylesin. 3. numaralı torunum Nil Topçu, önce Galatasaray’lı, daha sonra da Annesi Gülka’m, Duru ablası ve Fatih Eniştesinin baskısı sonunda Fenerbahçe’li oldu. Niloş’um öğrenimini Eyüp İslambey İlköğretim okulunda sürdürüyor. Niloş’um öğreniminin yanında Teakwando sporunu merak sardı. Uzun süredir antrenmalara giden Niloş’un bugün yapılan sınavı başarı ile geçerken, SARI KUŞAK’ın da sahibi oldu. Sınavda yaptığı hareketlerle büyük alkış alan Niloş’um hocaları tarafından da beğenildi. Teakwando Hocası Metin Ay, “Nil Topçu, sınavı çok başarılı bir şekilde tamamladı. İlerleyen yıllarda kendisinin bir bir sporcu olacağına inanıyorum” dedi.”

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here