Audi Cup’ta; Bayern Münih, Fenerbahçe’yi 6-1 yendi. Goller şöyle:

⚽ 22′ Sanchez

⚽ 28′ Goretzka

⚽ 31′ Müller

⚽ 40′ Coman

⚽ 44′ Müller

⚽ 58′ Müller

⚽ 64′ Max Kruse.

Fenerbahçe, Tottenham’a elenen Real Madrid’le üçüncülük maçı oynayacak…

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal 6-1 yenildikleri Bayern Münih maçının ardından basın toplantısında medya mensuplarının sorularını yanıtladı.

Yanal’ın konuşmalarından öne çıkan satırlar şu şekilde:

“Fenerbahçe bu tür turnuvalara katılmalı. Prestiji ortada. Bu zaten bir hazırlık turnuvası. Burada olmak önemli. Skor dışında başka şeylere bakıyorum burada. Eksiklerimizin olmasını bir mazeret olarak kabul etmiyorum. Fenerbahçe’nin büyüklüğünün bir sıkleti vardır.”

“Diğer maçlarda kötü değildik”

“Çok kısa süre içerisinde eksikler de giderilecektir. Wolfsburg ve Hertha maçlarında kötü değildik. Bugün de 1-0 geriye düştüğümüzde eksik kalmıştık. Diğer gollerde de bireysel hatalar vardı. Bugün orijinal pozisyonlarında olmayan oyuncularla oynamak zorunda kaldık. Hücum hattında önemli bir takımız. Kruse ve Muriç önemli katkı verecektir.”

“Dirar iyi bir profesyonel ve düzgün bir profil”

“Bizler severken biraz fazla can acıtabiliyoruz. Sevgiyi abartabiliyoruz da. Nabil zaten sol bek oynadı. Onun mevkisi de değil. Onun profesyonelliğini ve coşkusunu biliyorum. Mücadele eden ve koşan bir oyuncu. Düzgün bir profil. Zate henüz 2 gün önce takıma kavuşmuştu.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here