Futbol adamı Tanju Çolak, Haber Global’de yayınlanan Buket Aydın’la Yüz Yüze programına konuk oldu. Çolak ilginç açıklamaları gündeme damgasını vurdu:

“Fatih Terim ile aram iyi değil. Milli Takım alt takımlara geldim, hoca aradı. Tanju ayıp etmişsin dedi. Hocam dedim sizden bir şey öğrenmek istiyorum. Sizden bir şey öğrenemez miyim dedim. Deliriyorum öğrenmek için.”

“Fiorentina’ya gitti mektup yazdım. Milan’a gitti mektup yazdım. Türkiye’ye döndü mektup yazdım. Yahu Türkiye’nin Gol Kralı senden bir şey öğrenmek istiyor. Öğret bir şeyler sonra gideyim yoluma bakayım.”

“Milli Takım uçağındayız. Vito geldi siyah. Metin, Oğuz, Müfit Hoca ve Fatih Hoca araca bindiler, beni almadılar. Beni orda bıraktılar. Oturdum ağladım havaalanında. Aradım ben bu işi bırakıyorum dedim. Ben mağlubiyeti sevmem, idmanda bile mağlubiyet sevmem”

“Ben mağlubiyet sevmediğim, idmanda bile mağlubiyete tahammül edemediğim için o golleri atabiliyordum maçlarda. Çok çalışırdım.”

“Bana zamanında Marseille’den, Udinese’den transfer teklifleri geldi. Hepsini elimin tersi ile itip Galatasaray’a imza attım.”

“Galatasaray’dan Fenerbahçe’ye gittiğimde ağlayarak gittim. Kaç paraya gittim? 4.5 milyona gittim. O zaman böyle bir para yok futbolda. O para nerden geldi, Turgut Özal verdi. Örtülü ödenekten. Hasta Fenerbahçeliydi.”

SİYASETTE ARTIK AKP TARAFINDA DEĞİLİM

“Siyasette aday adaylıklarım oldu ancak orada da mağdur edildim. Yaşadıklarım gerçekten film gibidir. Bugün bakıyorum siyaseten AKP tarafında değilim artık, sağ taraftayım ama orada değilim.”

Buket Aydın:

“O zaman sağ tarafta İyi Parti tarafında mısınız siyaseten?”

Tanju Çolak:

“Yorum yapmıyorum..”

“Milli takımın malzemecisi İbrahim abi vefat etti, eşi beni arıyor. Alpay’a erişemiyorum diyor. Ben Alpay’ı vallahi billahi onun için arıyorum. Kendim için bir şey istemek için değil. Senden sevgi saygı isterim abin olarak, o kadar.”

Önceki İçerikGalatasaray’da seçim iptal! Mahkeme ihtiyari tedbir kararı verdi…
Sonraki İçerikAlex de Souza, Türkiye ve Fenerbahçe günlerini anlattı: Bir Galatasaray fanatiği evimin kapısını çaldı ve…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz