Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Eski Başkanı Vefa Küçük, 27 Nisan Cumartesi günü yapılacak seçimde yüksek divan kurulu başkanlığına aday olduğunu duyurdu.

Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Eski Başkanı Vefa Küçük’ün konuyla ilgili olarak yaptığı açıklama şu şekilde:

“34 yıldır üyesi olduğum, dünyanın bir numaralı spor kulübümüzde değişik dönemlerde, çok değerli görevlerde bulundum. 7 sene yönetim kurulu başkanvekili, 6 sene Fenerbahçe Futbol A.Ş’de bağımsız üye, 6 sene Fenerbahçe Üniversitesi’nde Başkanvekili ve 8 sene Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Başkanlığı görevlerini onurla ifa ettim. Ayrıca 3’ü tüzük kongresi, 5’i seçimli kongre olarak toplam 16 kongrenin divan başkanlığını yaptım. 1996 yılında Fenerbahçe yönetim binasını (şimdilerde Fenerbahçe konuk evi) ve 1998 yılında Fenerbahçe yüzme havuzunu, tamamen bütün maliyetlerini tek başıma karşılayarak kulübümüze armağan ettim. 34 yılında edindiğim tecrübe ve bilgi birikimimle (son defa) yüksek divan kurulu başkanlığına aday oldum. Kıymetli yüksek divan kurulu üyelerimize ve büyük camiamıza saygılarımla arz ederim.”

Fenerbahçe’de daha önce Aziz Yıldırım yönetimlerinde yer alan Şekip Mosturoğlu ve Ali Koç yönetimlerinde yer alan Sevil Becan adaylıklarını açıklamışlardı.

Önceki İçerikKaragümrük- Fenerbahçe maçının VAR kayıtları açıklandı! İşte yabancı VAR hakeminin konuşmaları
Sonraki İçerikFenerbahçe’de Aziz Yıldırım, Aykut Kocaman’ı başkanlığa hazırlıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz