Gökhan Gönül için müthiş iddia!

Gökhan Gönül ile 9 yıldır forma giydiği Fenerbahçe arasında giderek zayıflayan bağlar 2 gün içinde tamamen koptu. Sarı lacivertli yöneticilere göre Gönül, Beşiktaş’tan açıktan para aldı, ancak takım içindeki dengelerin bozulmaması için bu olay gizleniyor.

Fenerbahçe ile Gökhan Gönül arasındaki iplerin kopmasına yol açan krizin perde arkasında oldukça çarpıcı gelişmeler var…

Yıldız futbolcu, oldukça sancılı geçen bir 48 saatin ardından, kulübüyle birlikteliğe son verdi. İşte Gökhan Gönül’ün Fenerbahçe ile sözleşme uzatmamasıyla sonuçlanan o 48 saatin öyküsü…

8 HAZİRAN ÇARŞAMBA

SAAT: 13.00
Menajer Ahmet Bulut, en kilit adam. Son durumu öğrenmek için kendisini arıyoruz. Şöyle diyor:
“Gökhan’ın, Fenerbahçe’de kalıp kalmayacağı bu akşam netleşecek.”

SAAT: 20.00
Bu kez Gökhan Gönül’e ulaşıyoruz. Son derece sıkıntılı. “Kopamıyorum camiadan” diyor. Çok kararsız olduğu her sözünden anlaşılıyor. “Benim derdim para değil” diye devam ediyor.

Hemen ardından görüştüğümüz Fenerbahçeli yöneticiler ise aksi yönde ifadeler kullanıyor. “Onun derdi para” diye vurguluyorlar. Ayrıca kulüp çevrelerinde, Gökhan’ın Beşiktaş’tan açıktan para aldığı ve siyah beyazlıların kulüp içi dengeleri bozmamak adına bunu gizlediği iddia ediliyor.

SAAT: 23.45
“Akşam bu olay netleşir” diyen menajer Bulut ile görüşüyoruz. Bu kez, “Henüz bir şey sonuçlanmadı” diyor…

9 HAZİRAN PERŞEMBE

SAAT: 11.00
Ahmet Bulut ile konuştuğumuzda, “Fenerbahçe ile bağlar koptu” diyor. Gökhan’ın, yönetici İlhan Ekşioğlu’nu arayıp bunu bildireceğini söylüyor.

SAAT: 13.00
İlhan Ekşioğlu gazetecilere, “Son teklifimizi yaptık. Karar Gökhan’ın” diyor.

SAAT: 15.00
İlhan Ekşioğlu, TV’de açıklama yapıyor:
“Para önemli değil diyen adam 2 haftadır pazarlık yapıyor.”

SAAT: 16.00
Bu kez açıklama sırası Gökhan Gönül’de… Telefonda bize şöyle söylüyor:
“Ekşioğlu’nun açıklamaları sonrası karar verdim. Avrupa Şampiyonası sonuna dek bir yerle anlaşmayacağım. Önceliğim Avrupa.”

SAAT: 17.00
Sarı lacivertli idarecilere göre, “Fenerbahçe’nin teklifinden yüksek rakama başka kulübe gitmem” diyen Gökhan’ın tavrı, Beşiktaş’la anlaştığını gösteriyordu.

(ahmet ercanlar/ hürriyet)

Önceki İçerikGalatasaray Sneijder’in biletini kesiyor: 7.5 milyonu getirene vereceğiz!
Sonraki İçerikTürkiye – Hırvatistan maçı öncesi Alex’ten tam destek geldi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz