F.Bahçe’nin efsanesi Alex, locasına da veda ediyor… 2004 yılında geldiği sarı-lacivertli takımdan heykeli yapılarak uğurlanan sambacı, 2008 yılında bu yana sahibi olduğu locayı yine kiralamak istedi. Ancak başkan Aziz Yıldırım’ın, “O loca fubolcu locası. Başka bir futbolcuya vereceğim” diyerek Alex’in talebini reddettiği öğrenildi. Alex, eşi Daianne’in üzerine kayıtlı olan ve yıllık 100 bin euro kira bedeli ile sahibi olduğu locayı Brezilya’ya dönerken aile dostu Murat Kapki’ye bırakmıştı. Saracoğlu Stadı’nda bulunan 60 adet loca için 100’ü aşkın işadamı ve şirket sırada bekliyor. Alex’in locasına Emre talip oldu.
Alex, kendisi hakkındaki filmle ilgili Samandıra’da ve Saraçoğlu’da çekim izni için de Başkan’dan randevu istemişti. Ancak Aziz Yıldırım adına kulüpten arayan kulüp yetkilileri, Aziz Yıldırım’ın Alex’le görüşmek istemediğini kendisine ilettiler…

ALEX, BEŞİKTAŞ’TA…

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Brezilya’nın Coritiba Kulübü’nün ikinci başkanı Andre Luiz Macias ve kulübün iyi niyet elçisi, eski Fenerbahçeli futbolcu Alex de Souza’yı ağırladı.

Akaretler’deki kulüp binasında gerçekleştirilen ziyarette, Beşiktaş Kulübü Başkanı Orman’ın yanı sıra yönetim kurulu üyeleri Ahmet Nur Çebi, Ahmet Ürkmezgil ve Erdal Torunoğulları da yer aldı.

Fikret Orman, iki kulüp arasında yapılabilecek işbirliği konularının ele alındığı ziyaret ile ilgili olarak, “Coritiba Kulübü bizi ziyaret etti. Aramızda bir işbirliği yapabilir miyiz, onu konuştuk. Çok memnun olduk. Alex ünlü bir futbolcu. Her ne kadar rakibimizle de anılsa, Türk insanının sevdiği, centilmen bir oyuncu” ifadelerini kullandı.

Ziyarette Orman ve Macias birbirlerine futbol takımlarının formalarını hediye etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here