Fenerbahçe’nin Avrupa Şampiyonlar Ligi 3.Ön Eleme Turu’ndaki rakibi Benfica, Portekiz Ligi’nin ilk haftasında Vitoria Guimaraes ile karşılaşıyor. Maç 10 Ağustos Cumagünü 22.30’da sadece S Sport Plus’tan yayınlanacak.

Fenerbahçe’nin Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme turundaki rakibi Benfica’nın 10 Ağustos Cuma günü Türkiye saati ile 22.30’da Vitoria Guimaraes FC ile oynayacağı maç sadece S Sport Plus’ta yayınlanacak.

Benfica-Vitoria Guimaraes FC dışında, Portekiz Ligi’nin de 2018-2019 sezonunun tüm önemli maçları da S Sport Plus’tan izlenilebilecek. Bunun dışında başta Premier League ve NBA olmak üzere, Formula 1, MotoGP, ATP 500 Tenis Turnuvaları, UFC ve WWE gibi dünyanın en seçkin spor organizasyonları artık S Sport Plus ayrıcalığı ile sporseverlerin hizmetinde olacak.

Sporseverler canlı yayınlarla ya da canlı yayın tamamlanır tamamlanmaz, tekrar-izle seçenekleriyle, istedikleri maçı cep telefonu, bilgisayar ya da Chromecast özelliğiyle geniş ekrandan izleyebilecekler.

Maç kaçırma derdine son

Her ay 200 saatin üzerinde canlı yayın, 3 saate kadar canlı yayını geri alma, yayın dondurma ve çoklu ekran seçenekleriyle Türkiye’de spor yayıncılığının yeni yüzü S Sport Plus’ta yer alıyor. S Sport Plus ile izlemek istenilen maçın tamamı canlı yayın biter bitmez tekrar izlenebiliyor. S Sport Plus’ta izlemeye başlanan bir içerik, farklı cihazda kalınan yerden izlemeye devam edilebiliniyor. S Sport Plus’ta hem canlı yayınlar hem de güncel arşiv içerikleri, üstün görüntü kalitesiyle izleniliyor. Sporun her branşında en kaliteli lig ve organizasyonları S Sport Plus’ta yer alıyor. Sporseverler, beğendikleri programları favori listesine ekleyip, kişisel izleme listesi oluşturabiliyor. Extreme sporlardan sumoya, rodeodan su sporlarına kadar pek çok alternatif branş ve spor belgeselleri S Sport Plus’ta ekrana geliyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here