FİKRET ORMAN, “GELECEĞİN KARAKARTALI” İÇİN

KAMERA KARŞISINA GEÇTİ

 

Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman, Vodafone ve Beşiktaş JK tarafından futbolda altyapı ihtiyacından hareketle hayata geçirilen “Geleceğin KaraKartalı” projesi için kamera karşısına geçti. Beşiktaş JK Oyuncu İzleme Antrenörü Serdar Topraktepe ve Beşiktaş JK Altyapı Antrenörü Ozan Köprülü’nün de rol aldığı filmde, proje için gönderilen videoları değerlendiren Orman, “Umarım içlerinden Sergen’ler, Necip’ler, Atınç’lar çıkar” diyerek beklentisini dile getiriyor.

 

Beşiktaş JK Yönetim Kurulu BaşkanıFikret Orman, Beşiktaş JK Oyuncu İzleme Antrenörü Serdar Topraktepe ve Beşiktaş JK Altyapı AntrenörüOzan Köprülü, Vodafone ve Beşiktaş JK ortaklığında hayata geçirilen, dünyanın ilk dijital scouting (futbolda yetenek avcılığı) projesi “Geleceğin KaraKartalı” için kamera karşısına geçti. Sosyal medyada hızla yayılan film, taraftardan büyük ilgi gördü.

 

Vodafone Park içindeki BJK TV Reji Odası’nda geçen reklam filmi, Başkan Orman’ın “Ne diyorsunuz gelen videolara” sorusuyla başlıyor. Gelen videoları çok iyi bulduklarını söyleyen antrenörler, “Valla işimiz çok zor” diyerek görüşlerini dile getiriyor. Başkan’ın “Tabii ki hocam bir de bunları canlı izlemek lazım” yorumuna antrenörler “Merak etmeyin Başkanım, elemelerde bizzat biz izleyeceğiz” diye yanıt veriyor. Başkan özellikle bir videoya işaret ederek çok beğendiğini söyledikten sonra “Umarım içlerinden Sergen’ler, Necip’ler, Atınç’lar çıkar” diyerek projeye dair beklentisini paylaşıyor. Antrenörler de “Tek temennimiz Başkanım” diyerek kendisiyle hemfikir olduklarını belirtiyorlar. Reklam filmi, izleyicilere videolarını yükleme ve yarışmaya katılma çağrısı yaparak sona eriyor.

Video yüklemeleri ve oylamaları devam ediyor

Vodafone ve Beşiktaş JK tarafından futbolda altyapı ihtiyacından hareketle geliştirilen “Geleceğin KaraKartalı”na katılmak isteyen çocukların ebeveynleri,Vodafone Park mobil uygulaması üzerinden ya da geleceginkarakartali.com sitesine çocuklarının yeteneklerini sergiledikleri en fazla 59 saniyelikvideolar yükleyebiliyor. Bu videoların, top kontrolü, top sürme ve çalım, pas ve şut ile özel bir hareketten oluşması gerekiyor.

 

Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve katılım içinwww.geleceginkarakartali.com adresi ziyaret edilebilir.

 

Reklam filmini izlemek için: https://twitter.com/VodafonePark/status/994193293570342912?s=08

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here