Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, BJK TV canlı yayınında açıklamalar yaptı.

Sezon sonunda Slaven Bilic’le yolları ayıracaklarını açıklayan Orman, Bizim “Beşiktaş’a yakışır şekilde ligi bitirip, Bilic ile yollarımızı ayırıp, bu hafta sonu ya da gelecek hafta Bilic ile basın toplantısı yapıp süreci tamamlamamız lazım. Tabii ki bazı görüşmeler yapılacaktır. Oyuncularımızın hepsi çok kıymetlidir. Beşiktaş’ın gündemini abuk sabuk şeylerle meşgul etmesinler. 2 sene dışarıda oynayarak çok dayak yedik, en kısa sürede stadımıza dönmek istiyoruz. Artık bu yaz bu işi bitirmemiz lazım” dedi.

“SEÇİMDEN ÖNCE ÇOK İŞ VAR”
Mali Genel Kurul’da erken seçim kararı alan Fikret Orman konuyla ilgili, “Beşiktaş’ın menfaatlarinin zamanlamasına da bakmak lazım. Bilic ile yolları ayıracağız. Hoca, transferler var. Stadı yeni sezona açmamız lazım. Şu anda seçim sandığını insanların önüne koymaktan endişem yok ama, Beşiktaş’a zarar vermeden yapmak lazım. Önümüzde Ramazan var, stat var. Yönetim kurulu ile konuşacağız ve seçimle ilgili tarihe bakacağız. Bugünden yarına olacak şey değil. Zaten 1 sene içinde genel seçim var. Her şeyi değerlendirip karar vereceğiz.” ifadelerini kullandı.

SERDAL ADALI İLE ORTAKLIK İDDİASI
Serdal Adalı’nın başkan adayı olacağı iddialarına da değinen Başkan, “Bu camialarda yöneticilik yapmak çok zor. İnsanların isimleri, yok o alınmış, o çıkıyormuş, palavradan başka bir şey değil. Burası öyle bir yer ki, kardeşi kardeşe düşman ederler. Yönetim kurulumuz ile ilk etepta konuşacağız. Serdal Adalı’yı listeye alıyormuşum. Onunla aramızda böyle konuşma geçmedi. Ben güven oylamasına gideceğim dedim. Biz Beşiktaş’ı bırakmadık ki, sahipsiz kalsın. Arkadaşlar Serdal’ı da hırslandırmaya çalışıyorlar. Tabii ki Beşiktaş başkanlığı akıllarından geçiyorsa, aday olabilirler. Seçim ortamları bazılarına şenlik çıkartır. Beşiktaşlılar doğru yolu bulabilecek konumdadır. Bizim 1 senelik daha doğal bir süremiz var. Özellikle genç insanlarda bir şey var. Ben sandıktan kaçmam” sözlerini ifadelerine ekledi.

Önceki İçerikBeşiktaş ilk transferini yaptı. Sırada yıldız golcü var. Kendi yıldızı ise yuvadan uçuyor…
Sonraki İçerikÖzbek de “çilekçi” çıktı… Dünya futbolunun süper starı TT Arena’ya geliyor…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz