DÜNYACA ÜNLÜ FOOTBALANCE, TÜRKİYE OFİSİNİ AÇTI
FootBalance geliştirdiği inovatif ısı teknolojisi sayesinde yalnızca 10 dakika içinde %100 kişiye özel ortopedik tabanlık şekilendiren alanında öncü bir markadır. FootBalance tabanlıkları; medikal rahatsızlıklara, günlük kullanıma, spora ve sporculara özel farklı tabanlık alternatifleri içerir. Ayakkabılarınızı size özel kişiselleştirir.
FootBalance; Finlandiya kökenli, dünyada 50 ülkede ve 1.500’ün üzerinde lokasyonda hizmet veren, ayak analizi dahil sadece 10 dakika içinde %100 kişiye özel ortopedik tabanlık şekillendiren, alanında dünya lideri inovatif bir markadır.
Profesyonel sporculara, günlük kullanıma ve medikal ihtiyaçlara uygun farklı sertlik ve yastıklama derecelerinde tabanlık alternatifleri sunar. Tabanlıklar 41-55 gr ağırlığındadır. Çok ince, hafif ve fonksiyoneldir. Kesinlikle ayakkabı numarasını büyütmez, her ayakkabı ile uyumludur. Tabanlıklar statik değil, dinamiktir. Ayak biyomekaniğine uyumludur, ayak tabanınız ile beraber aktif olarak esner, doğal ve dengede durmanıza destek olur, son derece konforludur. Sportif performansa katkıda bulunur, koruyucu ve sakatlıkları önlemede etkindir.
FootBalance, Türkiye’de kısa bir süre içerisinde, alanında seçkin ortopedi ve travmatoloji ve spor hekimleri, fizyoterapistler, hastaneler, profesyonel sporcular ve spor kulüpleri ile çalışmaya başlamıştır. Günlük ve medikal kullanım için ayrı, futbol, tenis, atletizm, yürüyüş, kış sporları, basketbol ve voleybol gibi spor kategorileri için ayrı tabanlıklar önerir.
FootBalance; çocuk, kadın ve erkekler için de farklı modeller sunar. Günlük hayatında sağlık ve konfor arayan herkese, doğal ve dengede durmasına destek olan; şık, çok hafif ve kendileri kadar eşşiz olan ayakları için ortopedik tabanlıklar şekillendirir. Her ayakkabınızı size özel kişiselleştirir.

FootBalance Hakkında Bilgi:
Merkez ofis Finlandiya, Helsinki’dedir. Ayak sağlığı konusunda uzman bir fizyoterapist olan Erkki Hakkala tarafından 2003 yılında kurulmuştur. Türkiye organizasyonu Necati Özdoğan’ın sahibi olduğu OnBrands Ticaret A.Ş. tarafından yürütülmektedir.
Alanında bir çok ödül kazanmış bir markadır. Bunlardan en özel iki tanesi Finlandiya Cumhurbaşkanı tarafından verilen “Yılın İnovatif Markası” ve Amerika’da verilen “Global 100 Red Herring” ödülleridir. Bu ödül Red Herring editörleri tarafından dünyamızı ve yaşam biçimimizi değiştirecek inovatif markalara verilen çok özel bir ödüldür. Geçmiş yıllarda Google, Youtube, Ebay ve FaceBook bu ödülü kazanmış saygıdeğer markalardan yalnızca bir kaçıdır.
Sloganımız, “Sporcular için daha fazla performans, herkes için konfor ve sağlık” tır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here