Galatasaray- Fotomaç kavgası büyüyor

 

Fotomaç gazetesi muhabiri Savaş Çorlu’nun Riekerink’e sorduğu “Kadroyu Sneijder yapıyor iddiaları var, bu konuda ne söylemek istersiniz?” sorusu ile başlayan polemik yeni bir boyut kazandı.

Galatasaray yöneticisi Levent Nazifoğlu’nun “Bu soruları başka kulüpte sorabilir misiniz?” diye tepki göstermesini Savaş Çorlu’nun Galatasaray Kulübü etkinliklerine girişinin yasaklanması izlemişti.

Fotomaç Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Zeki Uzundurukan bu sabah aspor’da yayınlanan, Aykut İnce’nin sunduğu ve Sabah Gazetesi Spor Müdürü Murat Özbostan’ın da katıldığı programda Galatasaray yönetimine ağır sözlerle yüklendi.

hqdefaultUzundurukan, “Levent Nazifoğlu taraftardan, galibiyetten bahsediyor da önce şu Savaş Çorlu’ya konan yasağı bir izah etsin. Hava atmak kolay. Nazifoğlu bu olayın perde arkasını bir açıklasın. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ı eleştirirdik Dursun Özbek daha kötüsünü yaptı. Özbek bu yasağa sesini çıkarmadı. Galatasaray’ı Nazifoğlu mu yönetiyor, Dursun Özbek mi?” dedi. Uzundurukan, yasakçı zihniyeti eleştirirken “Futbolda şu anda Ortaçağ karanlığı var” ifadesini kullandı.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here