Can Topsakal: Fotomontajdan haberim yoktu

Galatasaray’ın basketboldan sorumlu yöneticisi Can Topsakal, Karar gazetesine çok özel açıklamalarda bulundu. Topsakal tartışma yaratan fotoğrafın perde arkasını anlattı.

 Can Topsakal: Fotomontajdan haberim yoktu

Galatasaray’ın basketboldan sorumlu yöneticisi Can Topsakal, Fenerbahçe serisinin son maçında oyunculara motivasyon için hazırlanan postere kendi fotoğrafının da eklenmesiyle ilgili Karar gazetesine konuştu. Can Topsakal; “Bilgim olmadan yapıldı. Menajerimiz Ömer Yalçınkaya bana jest yapmak için böyle bir şeye kalkışmış. Çok üzüldüm ve sinirlendim. Benim gibi bir yöneticinin kabul edemeyeceği tatsız bir olay” diye konuştu.

ATAMAN’LA DEVAM

Takıma ve Ergin Ataman’a da değinen Topsakal şöyle devam etti: “Transferleri Ergin hoca buluyor, biz sadece parasını ödüyoruz. Tam bir mutabakatımız var kendisiyle. Sıfır sorun var aramızda. Çok daha iyi bir kadro kuracağız Eurolig öncesi. 9-10 milyon arası bir bütçemiz olacak. 150-200 bin euro arası bir borcumuz var. Blake Schilb takımdan ayrılmadı, yüzde 90 takımda kalacak.

16-06/02/03krsp18-gs2.jpg

Attığı tweet yanlış anlaşılmış. Niyeti takımda kalmak, biz de satmak istemiyoruz. Ama anormal rakamlar isteyen kim olursa takımdan ayrılabilir. Ergin Ataman bizim kontratlı hocamız, biz sözlü olarak anlaştık. Geçen gün yemek yedik ve her şeyi konuştuk. Galatasaray’da kalacak. Gitmesine yönelik yüzde 1 bile ihtimal yok.” (hakan akar- karar)

Önceki İçerikTürk sporuna moral dopingi! Madalya depomuz olan branş olimpik oldu!
Sonraki İçerikÜnlü yorumcudan şok sözler: Karımı ve paramı Terim’e emanet ederim!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz