Spor basınının usta ismi Fehmi Özgüler, Abdülkadir Ömür’ü yazdı:

Sevgili dostlarım. Trabzonspor’lu Abdülkadir Ömür’ü evladım gibi severim. Abdülkadir Ömür, adam gibi adam. Ailesi kendisini çok iyi terbiye etmiş ve geliştirmiş. Ailesine teşekkür ediyorum böyle güzel bir kişiyi Türk Futboluna hediye ettikleri için.

Abdülkadir Ömür’ün bugüne dek oynadığı karşılaşmalarda rakipleri ile hakemlerle didiştiğini hiç görmedim. Abdülkadir Ömür’ün basın mensuplarını orta parmak işareti yaptığına, poposuyla hiç bir topu stop ettiğine şahit olmadım. Attığı gollerden sonra köpek takliti yaparak, rakiplerini terbiyesizlik yaptığına ve rakipleri kasti olarak sakatlamak girişiminde bulunduğuna hiç şahit olmadım. Abdülkadir Ömür sadece Trabzonspor’un başarılı olması için formasını ıslattı.

Abdülkadir Ömür, Trabzonspor- Konyaspor maçında, Konyaspor Kaptanı Ömer Ali tarafından yapılan acımasızca faul sonrasında ayağı kırılarak sezonu kapadı. Abdülkadir Ömür ayağı kırılmasına karşın gereksiz yere 8 takla atmadı. Gelen sağlık ekibi tarafından oyundan alındı. Abdülkadir Ömür’ün ayağını kıran Ömer Ali, sanki bir şey yapmamış gibi orta hakem Abdülkadir Bitigen’e itiraz ederek şov yaptı. Ne diyeyim, sana da bu ayıp yeter Ömer Ali. Bugünden sonra senden nefret ediyorum. Sana kardeşim demeyeceğim.

Sen ise benim manevi oğlumsun Abdülkadir Ömür. Türk Futbolunun senin gibi kişilikli sporculara gereksinimi var. Abdülkadir Ömürlerin çoğalmasını diliyorum. Yüce Rabbim sana acil şifalar ihsan eylesin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here