HAMAMCIOĞLU 1905 GSYİAD’TA

Galatasaray Spor Kulübü Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu ve ekibi aylık sohbet toplantısında 1905 GSYİAD üyelerinin konuğu oldu.

Toplantıya Başkan Yardımcıları Aykut Alp Derkan, Nedime Canipek Konuksever, yeler Sadık Burçin Tunçer, Öner Kılıç ile katılan Eşref Hamamcıoğlu Divan Kurulu’nun tüzükteki yeri, faaliyetleri ve gelecekte gerçekleştirmeyi planladıkları ile ilgili bilgi verdi. Daha katılımcı ve aktif bir Divan planladıklarını ifade eden Hamamcıoğlu, katılımı arttırmak için toplantıları hafta sonuna almak amacıyla bir anket çalışması yapacaklarından bahsetti.

Galatasaray Kulübü’nün yaklaşmakta olan seçimlerinden de bahseden Divan Başkanı, “Şu ana kadar netleşen tek aday mevcut Başkan Mustafa Cengiz. 2-3 adayın daha Divan’a başvuracağı duyumunu alıyoruz. Anlaşılan çok adaylı bir seçim olacak 4 Mayıs Cuma, saat 18:00’de durum netleşecek, 9 Mayıs’ta da renk seçimi var. Galatasaray demokrasinin en geniş uygulandığı, seçimlerin en şeffaf olduğu öncü bir kulüp kulübümüz için hayırlı bir seçim olacağı inancındayım” dedi.

 1905 GSYİAD üyelerinin Divan ve Kulüple ilgili sorularını da cevaplayan Eşref Hamamcıoğlu’na Başkan Metin Öztürk, Dernek üyeleri adına bir anı plaketi verdi.

Önceki İçerikAziz Yıldırım: Alex’e kal deseydik Aykut Kocaman istifa edecekti!
Sonraki İçerik2 taraftar gözaltına alındı!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz