Galatasaray’da Rezan Epözdemir istifadan vazgeçti!

Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Rezan Epözdemir, gündemdeki konularla ilgili basın toplantısı düzenledi. Rezan Epözdemir yönetim kurulundan istifa etmediğini, sadece Sportif AŞ görevlerini bıraktığını açıkladı. Galatasaray Başkanı Burak Elmas dün yazılı bir açıklama yaparak Epözdemir’in istifasını kabul ettiğinin teyidi olan bir veda mesajı yayınlamıştı.

“GALATASARAY İLE FENERBAHÇE DOST OLAMAZ”

Sportif AŞ’de kendisini istifaya götüren süreci aktaran Epözdemir, Beşiktaş maçından sonraki açıklamaları sonrasında yalnız bırakıldığını, sonrasında ise düşüncelerinin yönetim kurulu ile farklılıklar gösterdiğini söyledi. Epözdemir, Galatasaray ile Fenerbahçe ‘nin hiçbir zaman dost olamayacağını, bu dostluk durumunun her zaman karşısında olacağını belirterek, Galatasaray – Fenerbahçe kadın futbol takımlarının oynadığı maçın ardından Fenerbahçeli yönetici Erol Bilecik’in yaptığı açıklamalara kulüp nezdinde bir tepki gösterilmesi gerektiğini ancak bunun gösterilmediğini ve Erol Bilecik’in de yaptığı açıklamalar sonrasında özür dilemediğini kaydetti.

“SİVASSPOR MAÇINDAKİ HAKEM HATALARINA TEPKİ GÖSTERİLMEDİ”

Rezan Epözdemir ayrıca Demir Grup Sivasspor ile oynadıkları maçta hakem hataları olduğunu herkesin gördüğünü söyleyerek, bu konuyla ilgili bir tepki gösterilmesi gerektiğini başkan Burak Elmas’a aktardığını dile getirdi. Epözdemir, “Sayın Burak Elmas’la görüşüp açıklama yapılması gerektiğini söyledim ama başkanımız, ‘Galatasaray başkanı zırt pırt konuşmaz, gündelik kaygılarla burayı yönetmiyoruz’ dedi. Ben de Galatasaray başkanının iradesine karşılık bir şey yapmam” ifadelerini kullandı.

Önceki İçerikSaadet zinciri futbol dünyasını da vurdu. Mağdurlar arasında özel harekatçıların, FIFA kokartlı hakemler, teknik direktörler, TFF çalışanları da var
Sonraki İçerikBeşiktaş yeni hocasını buldu! Pinheiro İstanbul’a geliyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz