Galatasaray’dan flaş Ozan Tufan göndermesi

Fenerbahçe-Galatasaray derbisinin ardından verdiği röportajda aynı cümle içerisinde 4-5 defa, “Böyle bir şey olabilir mi ya” ifadesini kullanan Ozan Tufan, Galatasaray’ın sosyal medya hesaplarında günün eğlence konusu oldu.

Galatasaray'dan flaş Ozan Tufan göndermesi

Galatasaray’ın 3-1’lik galibiyeti sonrası yayıncı kuruluşa röportaj veren Fenerbahçe’nin kaptanı Ozan Tufan, aynı cümle içerisinde 4-5 defa, “Böyle bir şey olabilir mi ya” ifadesini kullanınca, Sarı-Kırmızılı kulübün sosyal medya hesaplarına ilham kaynağı oldu. Dün sabah saatlerinde Galatasaray’ın hesabından, “Böyle bir şey olabilir mi ya” sorusuyla Donk, Falcao ve Onyekuru’nun gol sevinçleri paylaşıldı. Altına da, “Olabilir” ve “Olamaz” seçenekli anket konuldu. Katılımcıların yüzde 76’sı, “Olabilir” şıkkına oy verdi.

Kampanyayı böyle duyurdu

Ardından GSStore’un hesabından bir kampanya başlatıldı. Yine, “Böyle bir şey olabilir mi ya” sorusuyla yapılan paylaşımda, GSStore’dan satın alınan ikinci ürünlerin yüzde 50 indirimli olduğu belirtildi. Ozan Tufan profilinin monte edildiği, türkücü kapak fotoğrafı da günün en çok paylaşılan gönderileri arasında yer aldı.

Galatasaray’ın sosyal medya hesabından yapılan paylaşım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here