Galatasaray camiasının önemli yapılanması, ‘cemiyet’ olarak bilinen Galatasaraylılar Derneği’nde bugün seçim vardı. Fidel Berber, Mehmet Altıoklar’ı geçerek başkan seçildi. Dernekten yapılan açıklama şöyle:

”Değerli Galatasaraylılar,
Derneğimizin 16 Mart 2019 tarihinde yapılan Olağan Seçim Genel Kurul Toplantısı sonucunda Fidel Berber ve ekibi 682 oy ile Başkanlığa ve kurullarına seçilmiştir.
Başkanımızı ve kurullarındaki çalışma arkadaşlarını tebrik eder; görevlerinde başarılar dileriz.
Saygılarımızla”

FİDEL BERBER KİMDİR?

Fidel Berber, Cemiyet sitesinde kendini şöyle tanıttı:

Merhaba

Ben Fidel Berber. 123 devresiyim, 1983-1992 yılları arasında Mektep’te parasız ve daimî yatılı olarak okudum. Beyoğlu’nda karma okuduk. Bodrumluyum. Galatasaray çok erken yaşlarımdan itibaren benim için hem aile hem de yuva oldu. 2002 yılında, 124 devresi Özlem Kıyat ile evlendim. 14 yaşında Müge isminde bir kızımız var. Profesyonel hayatla tanışmam da, birçok Galatasaraylı gibi öğrencilik yıllarımda turizm sektörüne girmem ile başladı. Sonrasında İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat fakültesine girdiğim ilk yıl bir ağabey vasıtası ile turizmden tekstil sektörüne geçiş yaparak, kendi şirketim olan B-B Tekstil’i kurdum. Üniversite bitince, Galatasaray Üniversitesi’nde Avrupa Birliği yüksek lisansı programına katıldım. B-B Tekstil’de ağırlıklı olarak organik ve sürdürülebilir tekstil alanında faaliyet gösteriyoruz. Yurtdışında birçok marka ile iş birliği yapıyoruz.

Mearts

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here