TGRT Haber Spor Müdürü Sabri Ugan‘ın moderatörlüğünde her salı gecesi saat 23:30’da TGRT Haber TV ekranlarında sporseverlerle buluşan Maç Yeni Başlıyor‘da dün gece de özel haberler ardı ardına patladı!

Galatasaraylılar merak ediyordu… Ali Naci Küçük canlı yayında açıkladı: Başkan Mustafa Cengiz’in seçime girmeyeceği iddia edildi. Kulüp hukukçuları ise açılan davalara müdahil olarak başvurdukları takdirde aday olunabileceğini belirttiler. Cengiz de bu yolu izleyerek aday olma hakkını cebine koydu.

İşte dün gecenin Maç Yeni Başlıyor gündeminden önemli açıklamalar:

 

Ali Naci Küçük: Galatasaray’da seçim olmasını isteyen büyük bi grup var. Başkan Mustafa Cengiz’in gündeminde seçim yok. 2 kişinin tedbir kararı kaldırıldı ama 7 kişinin devam eden tedbir kararı var. Cengiz’in söylediği de bu…

 

Ali Naci Küçük: Başkan Mustafa Cengiz’in seçime girmeyeceği iddia edildi. Kulüp hukukçuları ise açılan davalara müdahil olarak başvurdukları takdirde aday olunabileceğini belirttiler. Cengiz de bu yolu izleyerek aday olma hakkını cebine koydu.

 

Sabri Ugan: Mustafa Cengiz seçim kararı almazsa, duyduğum üzere marttaki mali genel kurul için tehlike var.

 

Ali Naci Küçük: Mustafa Cengiz bu ‘ayaklanmaya’ teslim olmak istemiyor. Devam etme isteği bu yüzden. Kendisini başarılı görüyor.

 

Barış Aydil: Olayı 5 Kasım’a getirmek lazım. 6 Kasım’da 6 tane yemeyeceksin, 5 yiyeceksin, ya da 7 yiyeceksin! Olayın buralara gelme nedenlerinden birisi bu…

 

“MUSTAFA CENGİZ’E HAKSIZLIK YAPILIYOR”

Barış Aydil: Mustafa Cengiz’e haksızlık yapılıyor. Kupalar ve mali olarak başarısı ortada. Temsilden kastınız nedir? Bu yöndeki eleştiriyi kabul edemiyorum.

 

Rüzgar Sağnak: Mustafa Cengiz özgüvenli birisi olarak ‘menfaat grupları’ gibi lafları etmemeliydi.

 

Sabri Ugan: Galatasaray’ın iki tarafından da dostlarım var. Kiminle konuşsam herkes Galatasaray’ın iyiliği için(!) hareket ettiklerini söylüyor… Mustafa Cengiz’in hayali başkanlıktı ve ortam ancak bu kadar uygun olurdu.

 

“KOLAROV’DA ISRARLIYIM”

Barış Aydil: Kolarov’da ısrarlıyım. Üstüne söyleyeceklerim var; ara transferde sağ bek de gelebilir. Jailson satış listesinde. Kendisi de istiyor. Callejon ve Pedro teklif edilmiş ama pek net değil. Alper, Mehmet Ekici ve Zajc da satış listesinde. Ama ben olsam Mehmet Ekici’yi satmam. Zajc da iyi futbolcu ama artık o da oynamak istiyor.

 

Barış Aydil: Fenerbahçe taraftarı gönlünüzü rahat tutun, Ersun hocanın dediği gibi lig sonunda arkamızdaki takımlara bakacağız. Ara transferde takviyelerle bu iş olacak. Ama o transferler olmadan olmayacağı belli oldu.

 

“CRIVELLI ICIN FENERBAHÇE…”

Sabri Ugan: Comolli’nin, Başakşehir’den Crivelli’yi takip ettiği iddiaları geliyor.

 

Ali Naci Küçük: Sivasspor’dan Emre Kılıç ve Mert, Galatasaray’ın takibinde.

 

Ömer Faruk Ünal: Türkiye’de insanlar için hakemi konuşmak kadar keyifli bir konu yok! Özgür Yankaya’nın sözleşmesinin feshedilmesi söz konusu değil. Ancak ligin 11. haftası itibariyle artık devre sonuna kadar maç alamayacak.

 

“UEFA’DA TÜRK DÜŞMANLIĞI VAR!”

Ömer Faruk Ünal: UEFA’da çok ciddi bir Türk düşmanlığı başladı. Türkiye’deki kamuoyu bunun farkında değil ama Barış Pınarı Harekatı sonrası bu başladı. Beşiktaş-Braga maçını katleden Litvanyalı hakemi ertesi sabah Fransa-Moldova maçıyla ödüllendirdiler.

 

MAÇ YENİ BAŞLIYOR HER SALI GECESİ SAAT 23:30 TGRT HABRT’DE

Maç Yeni Başlıyor’da; hakem camiasını en etkili yazarı olarak tanınan Türkiye Gazetesi üyesi Ömer Faruk Ünal, Beşiktaş Kulübü Divan Kurulu Üyesi ve yorumcusu Rüzgar Sağnak, Fenerbahçe eski yöneticisi ve yorumcusu Doç.Dr. Barış Aydil ile Hürriyet Gazetesi Galatasaray Muhabiri Ali Naci Küçük bulunuyor.

Kamera arkasında da güçlü bir haberci kadrosu bulunan Maç Yeni Başlıyor, TGRT Haber Spor Müdürü Sabri Ugan’ın moderatörlüğünde her salı gecesi saat 23:30’da TGRT Haber TV ekranlarında sporseverlerle buluşuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here