Turkcell’in taraftar uygulaması GollerCepte üzerinden 14. haftada atılan 24 gol, 200 bin 111 kez izlendi. Uygulamanın en çok takip edilen karşılaşması ise Beşiktaş-Galatasaray maçı oldu.

Turkcell’in GollerCepte uygulamasında 14. haftanın en popüler golü Beşiktaş’ın yıldız forveti Cenk Tosun’dan geldi. GollerCepte uygulaması üzerinden Spor Toto Süper Lig’in 14. haftasında atılan toplam 24 gol, 200 bin 111 kez izlenirken siyah-beyazlıları derbide Galatasaray karşısında 1-0 öne geçiren gol, 41 bin 609 kez takip edildi.

106 kişi izledi

Geçen sezon toplamda 6 milyon 800 bin videoyu GollerCepte uygulaması sayesinde cep telefonlarından izleyen futbolseverlerin, bu hafta gol ve özetleriyle birlikte en çok takip ettiği karşılaşma da Beşiktaş-Galatasaray derbisi oldu. İstanbul’daki maçın özeti, GollerCepte uygulaması sayesinde 105 bin 850 kez izlendi. 3-0 ev sahibi ekibin galibiyetiyle biten karşılaşmadan sonra uygulamanın en popüler mücadelesi ise 73 bin 800 kişi tarafından izlenen Fenerbahçe-Kasımpaşa maçı oldu.

En çok izlenen video ‘Neymar’dan Strasbourg maçında öne çıkanlar’

Tüm operatörlere açık olan GollerCepte uygulaması üzerinden Süper Lig’in 14. haftasındaki karşılaşmalar toplam 224 bin 341 kişi tarafından takip edildi. Süper Lig maçları dışında GollerCepte uygulamasının en çok takip edilen videosu ‘Neymar’dan Strasbourg maçında öne çıkanlar’ oldu. Bu video, uygulama üzerinden bin 660 kişi tarafından izlendi.

Tüm operatörlere açık

Gollerle birlikte Avrupa’dan maç özetleri ve takımların haberlerinin de yer aldığı taraftarlar uygulaması Apple ve Google uygulama dükkânlarından ya da GOL yazıp 2222’ye kısa mesaj göndererek indirilebiliyor. GollerCepte kullanıcılarına videolar haricinde seçtikleri takımla ilgili birçok bilgi de SMS ile anında ceplerine geliyor. Taraftarlar ayrıca, http://gollercepte.tv adresine de ücretsiz olarak ulaşabiliyor.

Android: bit.ly/goller-cepte

iOS: bit.ly/goller_cepte

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here