BeIN Sports’ta sunuculuk yapan Güntekin Onay, geçen hafta oynanan Karagümrük- Fenerbahçe karşılaşmasında Kemal Ademi’nin performansı hakkındaki ifadeleri Fenerbahçe camiasında tepkilere neden olmuştu.

Güntekin Onay, Fenerbahçe- Göztepe karşılaşması öncesi konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Onay “Bir imada bulunmadım. Kemal Ademi, Fenerbahçe’ye transfer olduğunda da Fenerbahçe oyuncusu olmadığını söylemiştim. Bizimki tamamen performans eleştirisi. Karagümrük’te golü yok, izaha gerek var mı?” ifadelerini kullandı.

Güntekin Onay, “Fenerbahçe’den kiralık giden Ademi maçta bir pozisyon yakaladı onda da Altay’ın üstüne vurdu. Karagümrük de ilk yarıda top tutmakta, topu ileriye taşımakta çok zorlandı. Ademi de stoperlerin arasında onların işlerini hiç güçleştirmeden adeta direk gibi hareketsiz durdu” ifadelerini kullanmıştı.

Erol Bulut: “Neyi kast ediyorlar”

Fenerbahçe teknik direktörü Erol Bulut, Göztepe mücadelesi öncesi konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Bulut “Yayıncı kuruluş ile aramızda olan sıkıntılar vardı. Biz adımımız attık ama yayıncı kuruluştan bize adım atılmadığını gördük. Fatih Karagümrük maçından sonra stüdyodan yapılan açıklamalar, Kemal Ademi’yle ilgili… Kalecinin üzerine vurduğuyla ilgili açıklamalar vardı. Neyi kast ediyorlar? Açıklama yapmalılar.”  ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here