Haber Global Spor Bülteni’nin bilinen yüzlerinden Melike Çelik, A Spor’a transfer oldu. A Spor ile anlaşan Melike Çelik salı gününden itibar yeni kanalında izleyicisiyle buluşacak.

Melike Çelik, Haber Global’e veda etmesiyle ilgili olarak sosyol medyada şu paylaşımı yaptı:
“Spor Bülteninin sonuna geldik…Haber Global bana kimler ve neler kazandırdı diye düşününce kapıdan çıkasım da gelmiyor hani…Kuruluşunda bulunmak ve dünyanın en güzel ekibiyle çalışmak harikaydı.” yorumunu yaptmış.

MELİKE ÇELİK KİMDİR?

İstanbul doğumlu olan Melike Çelik, Anadolu Üniversitesi Medya ve İletişim ön lisans programını okudu. Daha sonra Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde diksiyon, spikerlik ve sunuculuk dersi aldı. 2014 yılında Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde lisans eğitimini tamamladı. Çelik, Haber Global’den önce BJK TV’de çalışmıştı.

Önceki İçerikHatayspor’u şampiyon yapan büyük hoca: Mehmet Altıparmak… Fehmi Özgüler, Hatay’ı Süper Lig’e taşıyan ünlü teknik adamı yazdı
Sonraki İçerikKulüp yöneticileri, akademik eğitimden geçmeden yönetici yapılmamalı! Erdoğan Arıpınar, Türk sporundaki önemli bir soruna çözüm önerdi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz